Ми у Facebook
02.11.2023, 13:20

В 11 школах Рівненщини будують укриття

Цьогоріч для облаштування укриттів у школах Рівненщини передбачено майже 139 млн грн з державної скарбниці.
Більшість захисних споруд будують у північних районах Рівненщини.

Так, за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з обласної та місцевих скарбниць реалізується 10 проєктів, а саме: 6 об’єктів нового будівництва (Клесівський, Бабинський, Котівський, Цепцевицький, Ясногірський, Кідрівський ліцеї), об’єкт реконструкції (Вараський ліцей), 3 об’єкти капітального ремонту (Березнівський, Городецький, Люхчанський ліцеї). За місцеві кошти триває зведення протирадіаційного укриття у Сарненській гімназії.

Нині на усіх об’єктах тривають будівельні роботи, повідомляє голова ОВА Віталій Коваль.

Окрім того, Тараканівська громада за понад 4 млн грн придбала два модульні укриття. Це конструкції зʼєднаних між собою бетонних блоків. Із обох боків – броньовані двері. Усередині встановили обігрівачі, забезпечили запас питної води, облаштували біо-туалети. До того їхні школа і дитсадок не мали укриттів, відтак це дозволило зробити навчання у змішаній формі. Невдовзі про цей проєкт розповім детальніше.





Загалом на сьогодні сховищами на Рівненщині уже забезпечено 82% дитсадків, 91 % шкіл, 100 % закладів профтехосвіти. Укриття облаштовані також у 69% закладах вищої та 95% фахової передвищої освіти.





На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ