Ми у Facebook
14.03.2024, 20:30

"У Рівному цього не буде": Шакирзян пояснив, чому в місті знесли кіоск з шаурмою

Сьогодні, 14 березня, у Рівному виконавча комісія міської ради прибрала незаконно встановлений малий архітектурний об'єкт на вулиці Словацького.
Місто продовжує свою боротьбу проти незаконно встановлених кіосків та гаражів. Виконавчий комітет затвердив перелік об'єктів, які підлягають демонтажу.

"Демонтаж незаконних споруд - це постійна робота, яка проводиться на вулицях міста. Ми повинні відмовитися від практики, коли дозволялось встановлювати споруди де завгодно. У Рівному цього не буде! Місто повинно дотримуватися норм та правил, які стосуються всіх без винятку", - підкреслив секретар міської ради, виконуючий обов'язки міського голови Рівного, Віктор Шакирзян.

Сьогодні було здійснено демонтаж кіоску на вулиці Словацького біля майдану Незалежності. Очільник міста наголосив, що демонтажі незаконних споруд проводяться регулярно. Власників заздалегідь попереджають про це, щоб вони могли самостійно демонтувати об'єкти. У випадку невиконання цієї вимоги, демонтаж здійснюють комунальні служби.


На правах реклами