Ми у Facebook
11.04.2024, 15:08

Сильні молитви для виконання бажань

фото з pravda.com.ua.

Кожен має своє завзяте бажання, яке мотивує її рухатися вперед життєвим шляхом.
Для деяких це може бути матеріальне благополуччя, таке як багатство, розкоші або успіх у кар'єрі. А для інших це може бути гармонія у стосунках, здоров'я або духовний зріст. Звернення до вищих сил стало одним із способів, яким люди намагаються прискорити досягнення своїх бажань і отримання бажаних результатів у житті. Головним умовою успішної молитви за виконання бажань є глибока віра. Віра в те, що існують надприродні сили, які можуть впливати на наше життя та реагувати на наші прохання

Сильна молитва на виконання бажання найближчим часом Миколі Чудотворцю

Святий Миколай Чудотворець, угоднику Господній! За життя свого ти не відмовляв людям у проханнях їхніх, так і нині допомагаєш всім стражденним. Благослови мене, раба Господнього (ім’я) на виконання бажання потаємного мого. Проси Господа Нашого про дарування милості і благодаті Його. Нехай не залишить Він прохання моє бажане. В ім’я Господа Нашого. Амінь.

Молитва ангелу-охоронцю на виконання бажання

Звертаюся до тебе, мій заступник, ангел-охоронець. Один ти знаєш, як я хочу виконання свого бажання. Бажаю я, щоб (вимовляєте коротко то, чого хочете). Допоможи мені здійснити задумане, направ мене на шлях істинний, захисти мене від бід і заздрісників, звільни мій шлях для моїх дій! Від себе обіцяю, що буду приймати і використовувати всі твої дари. На благо мені і всьому світу. Нехай буде так!

Про це повідомляє Главред, glavred.net.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Молитва за Воїнів і тих, хто потерпає від війни

Молитви за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди й справедливий мир

Молитва за перемогу України над агресором

Сильні молитви у тяжкі часи

На правах реклами