Ми у Facebook
14.09.2024, 13:22

Як швидко оновити вітальню: бюджетні лайфхаки

Навіть за обмеженого бюджету можна красиво і стильно оформити кімнати. Треба докласти лише трохи зусиль, щоб простір заграв новими фарбами і став більш затишним.

Перший етап – освіжити стіни

Найшвидший і найпростіший спосіб змінити інтер'єр приміщення. Для бездоганної гладкості основи необхідно купити штукатурну суміш – якісну і недорогу. Варто віддати перевагу сухим складам із безпечними компонентами, за допомогою яких легко видалити як дрібні дефекти, так і значні тріщини або нерівності. Після вирівнювання та усунення недоліків можна приступати до фарбування стін у світлі нейтральні тони. Популярні колірні рішення:

  • білий;
  • молочний;
  • бежевий;
  • кавовий;
  • фісташковий.

У кожного кольору свої особливості: рожевий, салатовий, блакитний – приємні оку, але з часом вони можуть набридати. Тому раціональніше використовувати базові відтінки. Головне ретельно вирівняти і підготувати стіни, щоб ніщо не псувало загальне враження.

Другий етап – розміщення дзеркал

Найпоширенішим рішенням стали дзеркальні дверцята шаф-купе, які роблять простір просторішим і затишнішим, а головне додають легкості. Але як альтернативу можна використовувати і підвісні вироби. Краще розміщувати їх навпроти вікна: відбите світло додає об'єму. А можна і зовсім використати кілька маленьких дзеркал, розташованих у різних місцях, що матиме ефектний вигляд у будь-яких інтер'єрних стилях.

Третій етап – оновити текстиль

Саме деталі задають загальний настрій і здатні змінити атмосферу у вітальні. Нові штори, пледи і килими миттєво змінюють оформлення кімнати – і це не потребує значних фінансових витрат. Корисні рекомендації:

  • можна підібрати текстильні деталі в одній колірній гамі або зіграти на контрастах, додавши яскраві акценти;
  • цікавою ідеєю стане змішування різних текстур – гладкий оксамит добре виглядає в комбінації з м'якою бавовною;
  • аксесуари варто вибирати відповідно до поточного сезону, що потрібно враховувати при підборі колірної гами, а також щільності тканин.

Фінальним етапом може стати перестановка меблів – це легко і не потребує додаткових фінансових витрат. Потрібно лише поставити диван під іншим кутом або перемістити журнальний столик у центр кімнати – і загальна композиція моментально зміниться. Головне враховувати специфіку використання приміщення: як спальні, місця для прийому гостей або вечірнього розслабленого відпочинку перед телевізором. Предмети обстановки мають бути правильно розподілені, щоб планування було зручним і максимально звільняло простір, усуваючи відчуття перевантаженості.

На правах реклами






На правах реклами