На Дубенщині навчальні заклади наярмаркували майже 300 тисяч грн для допомоги Захисникам

благодійний ярмарок

Навчальні заклади Дубенщини продемонстрували надзвичайну єдність та патріотизм, зібравши на благодійних ярмарках майже 300 тисяч гривень на підтримку Сил Оборони України. Ця вражаюча сума стала результатом спільних зусиль учнів, батьків та освітян.

Участь у благодійних заходах взяли школи та ліцеї всього району, перетворивши навчальні заклади на справжні осередки добра та щирості:

  • Дубенський ліцей №7 провів осінній ярмарок у свій 63-й день народження, зібравши рекордну суму — 105 487 гривень.
  • Початкова школа міста Дубно теж потужно долучилася до доброї справи, зібравши 115 250 гривень для наших Захисників.
  • У Козинському ліцеї ярмарок проходив протягом двох днів: спочатку кулінарні та творчі таланти демонстрували молодші класи, а потім — старшокласники. Спільними зусиллями їм вдалося зібрати 50 894 гривні.
  • У Пітушківській школі до організації долучилися всі: від найменших діток до випускників, зібравши 20 655 гривень.

благодійний ярмарок благодійний ярмарок

Реклама

Школи на час ярмарків перетворилися на справжні свята, де панував сміх, галас та патріотичний настрій. Кожна придбана річ чи смаколик став прямим внеском у допомогу захисникам.

Благодійні ярмарки стали доброю традицією в освітніх закладах Дубенщини. Це приклад гідного виховання підростаючого покоління і прояв вдячності нашим Захисникам,

– зазначають в Дубенській райдержадміністрації.

Як зазначила Наталія Іваницька, начальник у Управління освіти Дубенської міської ради:

Реклама
Благодійні ярмарки відбулись майже в усіх закладах загальної середньої освіти Дубенської міської ради і також в ПЗ «Дубенському ліцеї «Премудрість», протягом декількох останніх тижнів, тому сума набагато більша.

Дубенська районна державна адміністрація підсумовує результати, підкреслюючи, що «в єдності — непереможні!».

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху