Під час чергової повітряної тривоги Сарненська громада пережила одну з наймасштабніших атак ворожими безпілотниками від початку повномасштабного вторгнення.
Про результати роботи добровольчого формування територіальної громади повідомив голова Сарненської громади Руслан Серпенінов.
Чотири ворожі цілі ліквідовано
За словами очільника громади, мобільна вогнева група діяла злагоджено та ефективно, завдяки чому під час атаки вдалося знищити чотири ворожі повітряні цілі. Він підкреслив, що результати роботи добровольців стали найкращою відповіддю тим, хто скептично оцінює роль таких формувань у системі місцевої безпеки.
«Результат їх роботи сьогодні говорить сам за себе», — зазначив Руслан Серпенінов.
Хто входить до мобільної вогневої групи
До складу МВГ входять не професійні військові, а місцеві жителі, які у мирному житті працюють у різних сферах. Серед них — підприємці, працівники міської ради, спортсмени, депутати та навіть пенсіонери. Найстаршому учаснику групи — 70 років.
У повсякденному житті ці люди працюють, розвивають бізнес та громаду, однак під час загроз залишають свої справи, аби долучитися до захисту неба над регіоном.

Підтримка громади та благодійників
У громаді наголошують, що ефективна робота мобільної вогневої групи стала можливою також завдяки підтримці місцевого бюджету та благодійників. Для виконання завдань добровольців забезпечили пікапом та необхідним обладнанням.
Керівництво громади підкреслює, що безпека сьогодні залежить не лише від професійних сил оборони, а й від готовності місцевих жителів брати відповідальність за захист своїх населених пунктів.
«Небо над Сарнами тримають конкретні люди»
Руслан Серпенінов подякував учасникам мобільної вогневої групи за відданість і швидке реагування під час загрози. За його словами, саме завдяки таким людям громада має додатковий рівень захисту.
У Сарненській громаді наголошують: підтримка добровольчих формувань залишається важливим елементом системи безпеки, особливо в умовах постійної загрози повітряних атак.



