Нещодавно голова обласної ради Андрій Карауш оголосив про підписання договору з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), що відкриває можливості для фінансування будівництва нових очисних споруд каналізації.
Документ було підписано у Варшаві за участю Андрія Карауша та в.о. директора “Рівнеоблводоканалу” Андрія Грухаля. Цей проект передбачає надання ЄБРР кредиту до 35 мільйонів євро, з яких 25 мільйонів — це довгостроковий кредит на 13 років (з трьома пільговими періодами), а ще 10 мільйонів євро — інвестиційний грант.
Отримані кошти будуть спрямовані на будівництво сучасних очисних споруд на вулицях Будівельників у Рівному, а також на оновлення обладнання на каналізаційних насосних станціях. Реалізація цього проекту вплине на життя близько 250 тисяч мешканців обласного центру, покращуючи екологічність та підвищуючи ефективність систем водопостачання.



