Родина понад рік чекала звістки: у Рівному попрощалися із Захисником Сергієм Фомичем

У Рівному провели в останню путь військовослужбовця Сергія Фомича, який загинув на Донеччині ще в липні 2024 року. Понад рік його вважали зниклим безвісти, а нещодавно тіло воїна вдалося ідентифікувати та повернути рідним.

Як повідомила Рівненська міська рада, Сергій Фомич народився і виріс у Рівному. Після роботи за фахом зварювальника у 2016 році він підписав контракт зі Збройними силами України, а з початком повномасштабної війни продовжив захищати країну.

Реклама

9 липня 2024 року 52-річний військовий загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині. Лише після проведення необхідних експертиз рідні отримали можливість гідно поховати Захисника.

31 липня із Сергієм Фомичем попрощалися на майдані Незалежності в Рівному. Провести Героя в останню путь прийшли його рідні, друзі, побратими та жителі міста.

Реклама

Читайте також: депутат Рівнеради та військовий Павло Алексєвич переніс операцію через поранення на фронті 

Не пропускайте важливі новини Рівненщини Читайте ОГО у Google News
Підписатися
Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху