У Рівному затримали 39-річного чоловіка, який викрав Volkswagen Caddy з автосервісу, щоб покататися містом.
Зловмисник виявився знайомим майстра СТО та раніше судимий за крадіжки. Про це повідомляють у поліції Рівненської області.
26 листопада о 14:50 до поліції звернувся 46-річний мешканець Рівного та повідомив, що невідомий викрав його автомобіль Volkswagen Caddу.
Напередодні ввечері власник залишив мінівен для ремонту в одному з автосервісів обласного центру. Того ж дня 39-річний знайомий майстра СТО скористався відсутністю нагляду, взяв ключі від автомобіля та поїхав.

Патрульні знайшли транспорт за кілька годин
За орієнтуванням від працівників карного розшуку патрульні знайшли викрадений транспорт на одній з вулиць Рівного. Під час спілкування з водієм правоохоронці виявили у нього ознаки наркотичного сп’яніння.
39-річного рівнянина затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі повідомили йому про підозру. Патрульні склали на зловмисника два адміністративні матеріали. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Чоловік раніше неодноразово судимий за майнові злочини та злочини у сфері незаконного обігу наркотиків.
Читайте також: Мешканця Дубровиці оштрафували на 110 тисяч за незаконний продаж цигарок



