08.12.2013, 08:52

Стильне Рівне: Катерина полюбляє чорний, тому що це модно! [+Фото]

Усім відомо, що українські жінки полюбляють чорний колір, і пояснень цьому багато. Можливо, щоб здаватися стрункішою і сексуальнішою!
А, можливо, просто зручно носити все чорне – це практично, не потребує настільки пильного догляду, як світле. Для когось це улюблений колір, хтось намагається за нього «сховатись». Тож дізнаємось у жительки нашого міста, чому вона обирає чорний колір?


Катерина, 22 роки, економіст: «Добираючи власний гардероб, я керуюсь, насамперед, інтуіцією. Більше всього мені подобаються такі вуличні стилі, як гранж та кежуал».СТИЛЬ КЕЖУАЛ — елегантна недбалість, він несе неформальний характер, але виражає максимальну комфортність. Джинси і пуловери, кофтинки і джемпери, брюки і сорочки, футболки і толстовки, дивакуваті спідниці та сукні – все, що характерно для прогулянок, є основою стилю гранж.

Учениці Андре Тана радитимуть рівнянам, як одягнутися

СТИЛЬ ГРАНЖ — неоднорідний і еклектичний стиль одягу, який поєднує, здавалося б, непоєднувані кольори, малюнки, матеріали. Представники цього стилю байдужі до реакції оточуючих на їх зовнішній вигляд. З боку прихильники стилю гранж можуть бути схожі на «безхатченків», «бомжів», але для істинних поціновувачів цього напрямку стилю – це навіть комплімент.

«Я люблю гарну музику, – ділиться інформацією про себе наша героїня Катерина, – захоплююсь модою і обожнюю подорожувати. В одязі надаю перевагу торговим маркам MANGO, Benetton, Aldo, Stradivarius, Devided. Сьогодні я в чорному не тому що це принципово для мене чи це якось виражає мій настрій, я в чорному – тому що це модно!»Сьогодні зовсім не обов'язково ховати свої кофтини під верхній одяг, тим паче якщо вони мають не простий крій. Головне – вдало їх між собою поєднати.
Сьогодні зовсім не обов'язково ховати свої кофтини під верхній одяг, тим паче якщо вони мають не простий крій. Головне – вдало їх між собою поєднати.


Маленькі яскраві деталі у чорному образі без сумніву привернуть до себе увагу.
Маленькі яскраві деталі у чорному образі без сумніву привернуть до себе увагу.


Наша героїня Катерина доводить, що чорний і лише «чорний з чорним», також може виглядати модно та стильно. Важливо лише правильно дібрати речі, щоб вони гармоніювали між собою і передавали дух сучасності.

Стильне Рівне: Вікторія - молода, свідома та оригінальна рівнянка

Варто пам'ятати: якщо ви обираєте образ в одному кольорі, як у нашої героїні, багатошаровість та поєднання різних фактур тут досить доречні. Проте візьміть до уваги той факт, що це створює додатковий об'єм, тому слід враховувати особливості фігури. Якщо шия закоротка, невеликий зріст і великий бюст, то таких комбінацій краще уникати.