29.12.2013, 14:17

Як виконати бажане? Легко!

У кожного з нас є бажання. Ті, що ми носимо в собі, часом називаючи деякі з них мріями.
Хочемо стати багатими, мати щасливу сім'ю, купити собі будинок, бути власником дорогої іномарки, жити на березі моря, подорожувати. Що завгодно може стати мрією. І ми бережемо її, сподіваючись, що одного разу вона збудеться.

Але час іде, а наше потаємне бажання все ще не з нами. І нам сумно від цього. Чому так відбувається і як повернути удачу в свою сторону? Чи це ваше бажання? Зосередьтеся і подумайте: чи дійсно ви хочете саме цього? Може, цього від вас хочуть батьки, наприклад, щоб ви стали лікарем. Або вам нав'язано суспільством, що потрібно жити саме так, а інше - це вже відхилення від норми.

Як стати успішною жінкою: поради рівнянкам

Буває так, що якщо мета не досягається, бажання не виконується, то ви насправді цього і не хочете. Записуйте та перетворюйте в ціль! Коли ви пишете - це краще запам'ятовується в голові. Немов, ви даєте команду. Створюєте намір. Трапляється так, що, написавши свою мету, її захочеться відкоригувати, внести більше конкретики і т.д.

Як не виховати неслуха

Записали мету - тепер можна потихеньку продумувати невеликі кроки її досягнення. Може, ви будете робити це не кожен день. Може, взагалі не будете нічого робити для цієї мети. Тоді знову виникає питання - це ваша мета? Знову ж, записуючи, ви можете відстежувати власний прогрес. І записавши, скажімо, 5-7 кроків до мети, ви вже можете їх перечитувати і часом дивуватися тому, що ви вже зробили! Адже раніше це було всього лише бажання чи нездійсненна (як здавалося) мрія.

Настрій потрібно налаштовувати!

Помічали, як багато хто говорить: «Ось коли я схудну, я буду по-справжньому щаслива»? Або: «Мені потрібно тільки купити ось цю шикарну машину, і тільки тоді я буду задоволена життям». Тобто, іншими словами, на даний момент вони дуже нещасні і тільки при виконанні бажання стануть дуже щасливими. А найчастіше буває так, що коли ми насилу і постійним невдоволенням чогось намагаємося добитися, досягнута мета виявляється нам вже не так сильно потрібна. Чому? Та тому, що ми не насолоджуємося процесом. Тим, що ми робимо самі для себе, для свого життя.У вас вже є багато причин для щастя. Роздивіться їх навколо себе. Не зациклюйтеся на своїй мрії, меті, бажанні, ви можете називати це так, як вам подобається. Написали, прожили відчуття від володіння своєю мрією, вчинили невеликі кроки - і не думайте постійно про бажане. Можете перед сном промовляти про себе, що у вас вже це є. Але не більше. Живіть своїм життям далі, насолоджуючись. Ще одна маленька, але важлива річ: не розповідайте про те, чого вам хочеться, усім підряд. Збережіть це в собі. І, навіть, якщо хтось знає, що у вас є така то мета, і при цьому не особливо у вас вірить, то все одно продовжуйте досягати свого. Це ваше життя, вам ним жити, вам його наповнювати. Будьте по-справжньому щасливі тут і зараз, нехай усі ваші мрії здійсняться!

Цитата дня

Якщо ти можеш мріяти, то можеш утілити свої мрії в життя.
Уолт Дісней