Дача. Сад. Город. Проводимо весняне обрізання дерев
Перш ніж розпочати обрізання дерев, варто визначачитися з видом процедури. Серед основних віділяють: вкорочувальну, оздоровчу, післяпосадкову та проріджувальну обрізку.

Вкорочувальна обрізка проводиться у тому випадку, коли варто призупинити занадто швидкий ріст гілок, зазвичай це стосується молодих дерев. Вкорочення пагонів у такому випадку сприяє їх розгалуженню та правильному формуванню скелета дерева. Гілки зрізуються так, щоб на кінчику залишалася брунька, з якої повинна вирости нова гілка. Місце зрізу в такому випадку швидко загоїться.
Проріджувальну обрізку варто проводити на дорослих плодових деревах. За допомогою цієї процедури забираються усі зайві, слабкі гілки, які ростуть усередину, і залишаються найсильніші. Так ви зможете забезпечити більшу провітрюваність дерева та вбережете його від враження мохом та паршею.
Як обрізати дерева у Рівному? [ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ]
Післяпосадкова обрізка. Основною метою такої обрізки стає швидше приживання коріння молодого дерева і формування його крони. Так відновлюється баланс між кореневою і надземною частинами рослини.
Оздоровча обрізка також вважається однією з найпопулярніших. Вона проводиться тоді, коли необхідно видалити усі пошкоджені та хворі гілки. Після проведення обрізки гілки, уражені хворобами, варто спалити.

Як правильно проводити обрізку у весняний період? Гілку варто обрізати навскіс над брунькою, що розташовується із зовнішньої сторони - так вода не буде застоюватися на місці зрізу, а брунька, що залишилася збоку, дасть новий пагін. В першу чергу також вирізаються старі пагони та гілки, оскільки вони практично не продуктивні.
Слід також стежити, аби ріст гілок був горизонтальним - в такому випадку ви матимете більший врожай. Гілки, що ростуть вниз і звисають погано освітлюються, що негативно позначається на плодючості.
Якщо ви видаляєте бічні гілки, варто залишати пеньок довжиною в 1 см. Так ви збережете стовбур від пошкоджень. Якщо зрізати гілку врівень зі стовбуром, потім на місці зрізу може утворитися дупло. Занадто великий пеньок також може засохнути і сприяти розмноженню хвороб, саме тому отпимальною вважається довжина в 1 см.

Перед відпилюванням гілки, варто спочатку зробити надріз по периметру гілки, аби не віддерти шматок кори разом з нею. У протилежному випадку здерта кора може стати причиною виникнення ран на дереві. Після відпилювання гілки, пеньок варто замазати садовим варом.
Варто також пам'ятати, що для обрізання дерева слід використовувати чисті інструменти і обробляти їх після кожного дерева, аби уникнути розповсюдження хвороб. Обробляти інструменти варто антисептичним розчином.
Крім цього, обрізання дерев не варто проводити після дощу, у вологу погоду чи зранку після випадіння роси - це сприятиме розпосюдженню інфекцій та хвороб.
Успіхів!
Читати також:
Посівний календар на березень 2017
Чим найкраще накривати теплицю
Як виготовити вертикальну клумбу власноруч

обрізання дерев, корисні поради городникам, Дача. Сад. Город
Повний гід із вибору камери від фотошколи Зелений Квадрат
Купівля першої або нової камери — завдання не з простих. Хтось шукає інструмент для творчості, хтось — для роботи, а дехто — просто хоче «щось нормальне, аби знімало красиво». Але що означає «нормальне»? Яку роль відіграють мегапікселі? Яка матриця підійде саме для нічної зйомки? Чи варто гнатися за брендом?
переглядів: 120
Маринад для курячих гомілок: 3 секрети соковитого м'яса

Запечені курячі ніжки – це завжди чудовий вибір для трапези. Ключовий момент – це маринад, який використовується для курки. Маринад для гомілок – ідеальний помічник, коли потрібно приготувати щось оперативне і неймовірно апетитне
переглядів: 253
Зробіть життя вашого котика різноманітним разом з харчуванням від Delickcious!
Ваш котик заслуговує на смак та різноманіття! З харчуванням від Delickcious ви зможете перетворити кожен прийом їжі на щось по-справжньому особливе. Досліджуйте нові смаки разом зі своїм домашнім улюбленцем і даруйте йому те, що робить його життя яскравішим! Ознайомтесь з пропозиціями за посиланням – https://delickcious.ua/koti/vologijj-korm.
переглядів: 296
Салат з буряком і сиром фета: рецепт корисного і смачного сніданку

Після насичено гастрономічних свят особливо хочеться з'їсти простого і корисного.
переглядів: 284
Чи обов'язково змінювати документи після одруження?

Після реєстрації шлюбу в Україні подружжя має право змінити своє прізвище на спільне або взяти подвійне прізвище, розповідає начальниця Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юлія Бабина.
переглядів: 425