Квітучий сад на балконі: райський куточок для рівнян
Як багато часу і сил ви зможете віддавати догляду за квітами? Якщо вам подобається займатися балконним садівництвом, ви можете запланувати собі цілий калейдоскоп квітучих рослин. З початку весни і до настання зими можете висаджувати на балконі сезонні квіти, прибираючи вже відцвілі рослини. В іншому випадку потрібно посадити сорти і види, здатні цвісти довго і рясно.
Дача. Сад. Город. Як виростити огірки на балконі
Як розташований балкон? Потрібно враховувати і висоту поверху, і орієнтацію балкона відносно освітлення. Велика кількість жаркого сонця на південній стороні і постійну затіненість на північній, можуть переносити не всі квіти. Прикрасити балкон квітами можна за умови, що ви спочатку виберете правильні сорти.

Наскільки відкрито місце, яке ви плануєте прикрасити квітами? На заскленій лоджії умови для вирощування квітів відрізняються від тих, які існують на відкритому балконі.
Скільки місця можна виділити для скриньок і горщиків з квітами? Найкраще намалювати план озеленення, що визначає місце для ємностей з квітами, розташування інших елементів інтер'єру і меблів.
Рівнянин жаліється, що у місті обвалюються балкони (+ВІДЕО)
Практично всі рослини погано переносять протяги, тому на незасклених балконах, розташованих на верхніх поверхах, вибір рослин для озеленення найбільш складний. Занадто багато сонця на південній стороні також може загубити багато рослин.
На південній, південно-східній, південно-західній сторонах з великою кількістю сонячного світла можна садити петунію, сальвію, левкой, декоративну квасолю, турецьку гвоздику, тагетес(чорнобривці), календулу, вербену, настурції.

Для півночі, північного сходу, північного заходу підійдуть тіньолюбні фуксія, запашний тютюн, резеда, бальзамін, бегонія, запашний горошок.
Виростити навіть на невеликій площі безліч квітів можливо, якщо продумати вдале розташування горщиків і ящиків. У ящиках і вазонах, розташованих на підлозі, підвішених на огорожу зовні і всередині, можна посадити пряморастущіе і ампельні(звисаючі) квіти.
Затащил лошадь на балкон… чтобы ее не украли – ФОТО
Ампельні види підвішують в спеціальних вазонах до стелі балкона, а невисокі квіти можна посадити в невеликі горщики, розставлені по поличках і стелажах уздовж стіни. Якщо натягнути вертикально дріт або сітку, то в'юнкі рослини зможуть створити на балконі затінення.
Проте не варто надмірно захоплюватися і перетворювати балкон на подобу зелених джунглів. Погляньте на свій квітник з вулиці, щоб зрозуміти, чого не вистачає або відзначити, що є зайвим.
Читайте також:
Модний тренд для вашої клумби - мавританський газон
ТОП-5 рослин для пишного живоплоту

петуніїї, звисаючі квіти, Рівне, озеленення балкону, вазони, клумба, квіти на балконі, квітник, дача.сад.город
Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 424
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 421
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 411
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 452
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 332