13.06.2017, 21:15

Дача.Сад.Город. Догляд за трояндами влітку

Доглядати за трояндами потрібно круглий рік, щоб Ваш розарій цвів буйно і яскраво. Декілька порад, щодо умов вирощування королеви квітів, полегшать садові клопоти.
ЧЕРВЕНЬ
В червні продовжують поливи посадок 1 раз в тиждень, під кожну рослину виливають не менше 1 відра води. Розмиту від води мульчу потрібно добавляти під трояндові кущі по мірі необхідності.
Можна внести повне комплексне добриво – це пришвидшить цвітіння і додасть сили трояндовим кущам.

Органічні та мінеральні добрива для троянд

Продовжують огляд посадок на наявність захворювань і шкідників, щоб встигнути прийняти належні міри по їх необхідності.
Відцвілі троянди необхідно своєчасно видаляти, така процедура допоможе розвитку нових бутонів.

ЛИПЕНЬ
В липні продовжуються звичайні заходи по догляду за розарієм: полив, мульчування, внесення добрив, видалення відцвілих бутонів.
В липні можна підгодувати троянди ще раз, для цього використовують настій коров’яка або посліду птахів.

Все, що потрібно знати про догляд за трояндами влітку розповіла Наталя Підлісна у програмі "Сніданок з 1+1"


Саме час почати зелене живцювання троянд, для отримання нових кореневласних рослин для поповнення садової колекції. Ранній початок вкорінення черешків дозволяє до осені сформувати хорошу кореневу систему, яка здатна витримати суворі умови зими.
Для успішної операції дуже важливо правильно вибрати черешки – нежиттєздатні черешки виходять з пагонів заміщення, котрі відростають із нижньої частини куща, використання такого матеріалу для розмноження трояндових кущів призведе до невдачі.

СЕРПЕНЬ
В серпні трояндові кущі корисно підгодувати фосфорно-калійними добривами, зменшити, а потім і зовсім перестати, поливи. Молоді паростки не встигнуть визріти до осені, щоб не ослаблювати кущ їх можна вирізати. З зелених паростків, котрі поставлені на вкорінення в липні, можна не знімати тепличку до весни, молодні рослини вкривають на зиму разом з банками та іншими прозорими ємностями.

Статті до теми:
Щоб зрізані квіти не втрачали красу і свіжість
Дача.Сад.Город. Як позбутись тлі на трояндах