06.10.2019, 11:40

Субсидії 2019: кому дадуть і в кого заберуть державну допомогу

В Україні змінився порядок виплати монетизованих субсидійна житлово-комунальні послуги.
Із 1 жовтня 2019 року запроваджується новий механізм фінансування житлових субсидій. ОГО слідкує за всіма змінами та нюансами призначення та нарахування державної допомоги на оплату ЖКП на опалювальний період.

Важливо. Субсидії призначать по-новому

Чи потрібно щось робити для отримання субсидії за новими правилами

Як дізнатися в інтернеті, чи призначена субсидія

До речі, уряд дозволив отримувати монетизовані субсидії не тільки в Ощадбанку та Укрпошті, а в інших банківських установах.

Нагадаємо, як писала ОГО, з березня 2019 в Україні стартувала монетизація субсидій. Тоді ж Кабмін затвердив порядок перевірок отримувачів субсидій, пільг та інших державних соціальних виплат.

Субсидія без порушень!

А на початку серпня представник президента України Володимира Зеленського в Кабміні Андрій Герус заявив, що українські пенсіонери, старші 70 років, будуть платити незначну частину платежів за житлово-комунальні послуги, починаючи з вересня 2019 року.

До речі, українців, які незаконно отримували субсидії на оплату ЖКП, зобов'яжуть повернути гроші до державного бюджету. Якщо це не зробити добровільно, суд зобов'яже виплачувати частину зарплати або державний виконавець спробує потрапити в квартиру і в рахунок отриманої "зайво" субсидії заарештувати і продати на аукціоні майно.

Хто не отримає субсидії та кого змусять повернути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Безкоштовна комуналка для тих, кому за 70
ДОВІДКА РІВНЕ. Соціальний захист населення
Якщо на рахунках є невикористана субсидія - маєте право платити менше

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram