10.06.2020, 19:50

Міська влада Рівного серйозно взялася за знищення борщівника Сосновського

ОГО другий рік поспіль займається відстеженням небезпечного борщівника Сосновського. І другий рік поспіль на наші дослідницькі починання, як відбувається завдяки нашим активним читачам, дієво відгукується міська рада Рівного.
Заступник міського голови Рівного Віталій Герман розмістив на своїй сторінці у мережі Фейсбук такий пост:

"Друзі, прошу вас повідомити про місця розміщення борщівника у нашому місті. Скидаийте у коментарі фото та адреси, де бачили цю рослину. Бригада управління ЖКГ оперативно виїде на локацію та ліквідує цю надзвичайно небезпечну рослину", - йдеться у повідомленні.А також нагадав про небезпечність цієї рослини.

А ми нагадаємо, що триває фотополювання на борщівник Сосновського – 2020.

Якщо ви знаєте, що десь поруч з вами росте борщівник Сосновського і хочете про це повідомити, то вам потрібно:

1. Зробити фото.
2. Написати електронний лист на адресу info@ogo.ua
3. В темі листа потрібно зазначити Борщівник Сосновсього.
4. В тексті листа напишіть, де саме ви помітили борщівник Сосновського, вкажіть точно вулицю та місто.
5. Якщо ви хочете, аби авторство фото було зазначене, окремо вкажіть про це у тексті листа: Автор фото і ім’я та прізвище. В іншому разі, якщо ім’я та прізвище не будуть зазначені, авторство фото не буде підписуватися.
6. Слід пам’ятати, що борщівник Соснвоського – рослина небезпечна, тож просимо Вас не підходити близько до рослини, не торкатися її голими руками або оголеними ділянками шкіри. Просимо дотримуватися правил безпеки і дбати про своє здоров’я.

Також на період карантину не забувайте про карантинні вимоги.

Гонорари за фото не виплачуються.

На основі Ваших фотографій буде сформована карта поширення борщівника Сосновського 2020 на Рівненщині.


Нагадаємо, рівнянка сфотографувала борщівник Сосновського як у фантастичних фільмах. На Рівненщині з борщівником Сосновсього також борються і науковці. Рівнянин зафіксував борщівник Сосновського у декількох районах міста. Хто і як має боротися з борщівником Сосновського на Рівненщині? Рівнянка сфотографувала борщівник Сосновського на центральній вулиці міста. Рівняни продовжують знаходити борщівник Сосновського. Борщівник Сосновського атакує Рівне.