21.07.2020, 14:39

Чоловік, який захопив автобус в Луцьку, перед цим 10 років провів у в'язниці

У того, кого підозрюють, в захопленні заручників на Волині було багате кримінальне минуле.
Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у мережі Фейсбук, повідомив, що чоловік, якого підозрюють у захопленні заручників, народився в Російській Федерації.

Раніше двічі судимий і відбув покарання у вигляді позбавлення волі сукупним терміном близько 10 років у виправних установах за скоєння низки тяжких злочинів.

Перед цим ЗМІ повідомляли, що він прописаний на Рівненщині, а в Луцьку часто бував.


У центрі Луцька чоловік взяв у заручники пасажирів рейсового автобуса і погрожує його підірвати. Про це він сам повідомив у поліцію 21 липня. Злочинець зазначив, що у нього є гранати й інша автоматична зброю. Про це він сам повідомив у поліцію 21 липня. Злочинець зазначив, що у нього є гранати й інша автоматична зброю. Антон Геращенко повідомив, що особа яка захопила заручників зателефонувала в 9:25 в поліцію, представилася ім'ям Максим Плохой. У мережі інтернет за авторством Максим Плохой є книга «Філософія Злочинця» описує перебування автора в місцях позбавлення волі та його погляди на життя. Міністр МВС вилетів на місце події. Максим Плохой опублікував свої вимоги у Твіттері.
Щасливе Рівне