21.07.2020, 15:37

Чоловік, який захопив автобус в Луцьку, продовжує стріляти (+ВІДЕО)

фото з prm.ua.

Журналісти повідомляють, що постійно чути поодинокі постріли. Центр міста перекритий.
Журналістка телеканалу Прямий повідомляє, що постріли жахають людей, хоча вони це спочатку сприйняли як жарт:Відео належить телеканалу Прямий.

Перед цим було відомо, що він стріляв і кинув гранату.

У центрі Луцька чоловік взяв у заручники пасажирів рейсового автобуса і погрожує його підірвати. Про це він сам повідомив у поліцію 21 липня. Злочинець зазначив, що у нього є гранати й інша автоматична зброю. Про це він сам повідомив у поліцію 21 липня. Злочинець зазначив, що у нього є гранати й інша автоматична зброю. Антон Геращенко повідомив, що особа яка захопила заручників зателефонувала в 9:25 в поліцію, представилася ім'ям Максим Плохой. У мережі інтернет за авторством Максим Плохой є книга «Філософія Злочинця» описує перебування автора в місцях позбавлення волі та його погляди на життя. Міністр МВС вилетів на місце події. Максим Плохой опублікував свої вимоги у Твіттері. ЗМІ повідомляють, що чоловік, який захопив автобус у Луцьку, прописаний на Рівненщині.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у мережі Фейсбук, повідомив, що чоловік, якого підозрюють у захопленні заручників, народився в Російській Федерації.

Раніше двічі судимий і відбув покарання у вигляді позбавлення волі сукупним терміном близько 10 років у виправних установах за скоєння низки тяжких злочинів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Протестує проти системи: у центрі Луцька невідомий взяв у заручники маршрутку з людьми

Аваков вилетів у Луцьк, де захопили заручників


"Правда з вуст 24 врятує життя сотень" - захопник у Луцьку опублікував вимоги

ЗМІ повідомляють, що чоловік, який захопив автобус у Луцьку, родом з Рівненщини

Чоловік, який захопив автобус в Луцьку, перед цим 10 років провів у в'язниці
Щасливе Рівне