28.08.2020, 12:39

У Білорусі затримали 200 осіб. Серед них - 50 журналістів

зображення з prm.ua.

Вчора, 27 серпня, під час акцій протесту, силовики затримали велику кількість людей. Про це повідомляє правозахисний центр "Весна".
За їхніми даними у самому Мінську затримано 212 осіб, ще п'ятьох затримали у регіонах.

За інформацією Білоруської асоціації журналістів, було затримано близько 50 представників ЗМІ.

Серед них - як представники місцевих ЗМІ, так і іноземних: "БелТА", БелаПАН, TUT.BY, "Наша Нiва", Белсат, Reuters, AP, DW, BBC, AFP та ін.

Шведському журналісту Полу Хансену заборонили в'їзд до Білорусі на 5 років. А також депортували

Майже всіх затриманих після перевірки документів відпустили окрім чотирьох журналістів, на них склали протоколи "за участь у несанкціонованій акції", через те що вони відмовилися надати свої телефони на перевірку правоохоронцям. Їх залишили в ізоляторі тимчасового утримання до суду.

Повідомляється також, що журналістку БелаПАН Тетяну Коровенкову з РВВС забрала "швидка".

Про це повідомляє телеканал Прямий.

9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори. Згідно з останніми офіційними даними ЦВК, чинний глава держави Олександр Лукашенко, який керує країною з 1994 року, набрав переважну більшість голосів.

Вибухнули протести. Силовики жорстко розганяють протестувальників, проти протестантів використовують гумові кулі, світлошумові гранати і водомети.

Нагадаємо, У Білорусі на акції протесту вийшли жінки. Лукашенко наголосив страйкарям: Ваші місця на ринку займуть конкуренти. ЄС не планує визнавати результати виборів в Білорусі. ЗМІ: Росія перекидає автозаки і військових до кордону Білорусі.Актори відомого білоруського театру виступили проти жорстокості. Лукашенко заявив, що перевиборів не буде. У Білорусі застрайкували працівники радіо. Міноборони Білорусі привело у повну бойову готовність війська. Лукашенко доручив МВД повернути спокійну країну. У Білорусі будинок опозиціонера закидали фарбою. Тіхановська назвала умови, за яких повернеться до Білорусі. Опозиція хоче скликати в Білорусі референдум.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ