Посівний календар на червень 2023: що найкраще садити та сіяти
Спаржева квасоля. У першій половині червня можна висаджувати ранні сорти. Плоди зʼявляться за 50-60 днів, але вживати цю культуру можна ще до повного дозрівання.
Сприятливі дні для висадження в червні: 1-3, 5, 6.
Пряні трави та зелень
Найкраще садити салатну зелень. Сорти салатів розділяють на весняні, літні та осінні. Цю культуру можна сіяти усеньке літо - через кожних 2 тижні. Головна їхня перевага за правильного догляду – швидке дозрівання.
Сприятливі дні для висаджування в червні: 1-3, 20, 26-30.
Кріп і петрушка – ще одна зелень, яку можна сіяти доки не зʼявляться стійкі морози. Найбільш сприятливими для висадження є 11 та 12 червня.
Протягом червня висівають базилік і шпинат. Садити ці культури потрібно на добре освітленому місці, інтервалом у 15-20 днів.
Сприятливі дні для висаджування в червні: 2, 3, 23-26, 29, 30.
Коренеплоди
У червні висівають пізностиглі сорти моркви. Їх виводять для зберігання в зимовий період. Культуру краще садити поруч із цибулею – на місці, де раніше росли капуста або кабачки.
Сприятливі дні для висаджування в червні: 1-3, 6, 7, 15, 20, 24, 29, 30.
Буряк можна садити як в червні, так і пізніше влітку. Проте варто не забувати, що ця культура не любить рости на одному місці два роки поспіль. Найкраще висаджувати її на грядках, де раніше були томати, цибуля, баклажани тощо.
Сприятливі дні для висаджування в червні: 10, 11.
Інші овочі
Рані сорти томатів можуть принести урожай через 90 днів. Сприятливі дні для висаджування в червні: 1-3, 11-13, 24, 25, 30.
Якщо посадити огірки в червні, то восени можна очікувати на хороший врожай. Чудовими попередниками для цієї культури є зелень, картопля, цибуля та шпинат.
Сприятливі дні для висаджування в червні: 1-3, 19, 20, 27-30.
Гарбузи і кабачки – невибагливі культури. Тому садити їх можна протягом червня. Головне – обрати освітлену ділянку і підтримувати достатню кількість вологи у ґрунті.
Сприятливі дні для висаджування в червні: 1, 19-21, 27, 28.
Про це повідомляють Факти ICTV.
Нагадаємо, елементарна хитрість дозволить збільшити розмір головок часнику.

Чому потрібно їсти родзинки: корисні властивості для організму

Родзинки цікаві тим, що, будучи висушеними виноградними плодами, зберігають свій склад. Це майже всі початкові вітаміни і всі мінеральні речовини. Давайте подивимося, в чому користь їх користь для організму.
переглядів: 1214
Як обрізати стару малину, щоб вона щедро плодоносила наступного року

Правильне обрізання допоможе збільшити врожай та захистить кущі від різних хвороб.
переглядів: 227
Надзвичайно простий рецепт: Як зварити ароматне яблучне варення на зиму за 15 хвилин

Варення з яблук – чудове доповнення до теплих і ароматних оладок, а також це смачна солодка намазка на хліб. Досвідчені господарки знають, що яблучне варення можна легко зварити навіть за 15 хвилин.
переглядів: 177
Сонячне затемнення в жовтні 2023: коли і що не можна робити

Минуло понад два роки з того часу, як Земля востаннє переживала кільцеве сонячне затемнення, причому останнє відбулося 10 червня 2021 року. Нове кільцеподібне сонячне затемнення відбудеться в суботу, 14 жовтня.
переглядів: 202
Готуємо кавові сирнички з шоколадом в кокосовій паніровці: простий рецепт

Ніжний сирний смак у поєднанні з найбільш неочікуваними інгредієнтами, формуючими оригінальні начинки, не зможе повторити ні одна страва. Безперечна перевага сирників – це швидке приготування із продуктів щоденного вживання.
переглядів: 1269