21.02.2024, 12:40
На Рівненщині створили міську військову адміністрацію
Мова йде про місто-супутник АЕС - Вараш.
Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський. Очільник країни одразу призначив і начальника міської військової адміністрації - Людмилу Мариніну.
До цього вона уже очолювала Вараську районну державну адміністрацію.
"Переконаний, в умовах війни відповідне рішення важливе. Адже це, насамперед, про безпеку. А також про більш скоординовану взаємодію між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, військовими, цивільним населенням та фахівцями в енергетичній сфері," - зазначив голова ОВА Олександр Коваль.
Провести заходи щодо створення Вараської міської військової адміністрації покладено на Генштаб Збройних Сил України та Рівненську обласну державну адміністрацію.
До цього вона уже очолювала Вараську районну державну адміністрацію.
"Переконаний, в умовах війни відповідне рішення важливе. Адже це, насамперед, про безпеку. А також про більш скоординовану взаємодію між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, військовими, цивільним населенням та фахівцями в енергетичній сфері," - зазначив голова ОВА Олександр Коваль.
Провести заходи щодо створення Вараської міської військової адміністрації покладено на Генштаб Збройних Сил України та Рівненську обласну державну адміністрацію.
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: OGO. UAПереглядів: 707Людмила Мариніна, військова адміністрація, вараш, новини Рівного
Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 153
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 138
Рівненщина простилася із двома Героями
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 171
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 278