У Києві продовжують ліквідовувати наслідки чергової масованої російської атаки, яка вночі 15 червня завдала значних руйнувань житловій та цивільній інфраструктурі столиці. Станом на ранок відомо про п’ятьох загиблих та 34 постраждалих, серед яких двоє дітей.
Рятувальники, комунальні служби та правоохоронці працюють на місцях влучань у кількох районах міста. Частину людей вдалося врятувати з пошкоджених та охоплених вогнем будівель.
Одним із найрезонансніших наслідків атаки стала пожежа на території Національного заповідника «Києво-Печерська лавра». Внаслідок удару загорівся дах Успенського собору, а площа пожежі сягнула близько 800 квадратних метрів. Також через російську атаку виникла масштабна пожежа у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал», де вогонь охопив близько 1000 квадратних метрів.
Наразі рятувальникам вдалося повністю ліквідувати обидві пожежі. Водночас аварійно-рятувальні роботи тривають ще на трьох локаціях столиці, де пошкоджено житлові будинки та об’єкти цивільної інфраструктури.
Унаслідок атаки руйнувань зазнали багатоповерхівки, приватні будинки, складські приміщення, автомобілі та об’єкти критичної інфраструктури. У кількох районах Києва виникли масштабні пожежі, а рятувальники проводили евакуацію мешканців із задимлених будівель.
Інформація про наслідки удару продовжує уточнюватися. На місцях працюють усі необхідні служби, а фахівці обстежують пошкоджені об’єкти та розбирають завали.





