Що взяти із собою на вінчання?
Вітаємо рівненських молодят, які одружились з 1 по 3 листопада
Натільні хрестики. Це мають бути хрестики, якими колись хрестили наречену і нареченого. Вінчання проводиться тільки тоді, якщо молодята хрещені і мають православну християнську віру (якщо вінчання проводиться в православній церкві). Те ж саме стосується і свідків. Хрестики повинні бути на шиї, їх нікому не потрібно віддавати і не потрібно знімати. Якщо з якихось причин наречений або наречена не хрещені, але вирішили повінчатися, то перед обрядом вінчання спочатку потрібно пройти обряд хрещення.
Обручки, якими в РАГСі обмінювалися молодята, застосовують у процесі вінчання. Священик ще раз їх одягає на пальці молодят, але вже після того, як освятить їх.
Як відсвяткувати "Українське весілля" [+Відео]
Чотири невеликі полотняні хусточки, білий рушник. Білий рушник символізує чистоту шлюбу. На нього молодята ступають під час вінчання, також цим же рушником священик молодятам перев’язує руки, таким чином, об’єднуючи в одну долю дві.
Дві вінчальних свічки обгортають двома полотняними хустинками, а ще дві хустинки використовуються для того, щоб свідки з їх допомогою тримати церковні вінці. Вінчальні свічки символізують Божу благодать, є знаком цнотливості і чистої любові. Вінчальні свічки можна купити в іконній лавці або безпосередньо у храмі. Вони мають відмінності від звичайних церковних свічок. Вінчальні свічки великі за розміром і дуже часто прикрашені різними фігурками, квітками, візерунками. Молодята обирають вінчальні свічки на свій смак, найголовніше, щоб вони були освяченими. При виборі потрібно звертати увагу на свічки, які йдуть в комплекті зі спеціальним хустинками, щоб віск не капав на костюм нареченому або на сукню нареченій.
Як відгуляли весілля рівненчанка та американець
Дві ікони. Одна ікона — для нареченої, друга — для нареченого. Наречений — майбутній глава сім’ї, для нього використовують ікону Христа Спасителя, а наречена є берегинею домашнього вогнища, для неї використовують ікону Божої Матері.
Як зберегти шлюб, або п’ять мов кохання

У Рівному презентуватимуть альманах Рівне літературне

Альманах «Рівне літературне» упорядкувала Валентина Люліч — письменниця, перекладачка, бардеса, лауреатка рівненської премії імені Уласа Самчука.
переглядів: 154
Як видати першу книгу: у Рівному буде лекція

Запрошують на відкриту лекцію відомого українського письменника, літературного критика, перекладача та видавця Миколи Мартинюка на тему «Як видати першу книжку».
переглядів: 135
Незвичайний рецепт: африканська кава з прянощами

Прянощі у каві стають додатковим зарядом енергії. А ще вони додають в напій особливі аромати.
переглядів: 544
У Рівному з'явилася плавуча платформа: тут можна медитувати

Посидіти на унікальній плавучій платформі можна в унікальній рівненській Оствиці.
переглядів: 390
Рівняни збирають гроші на медпункт в Донеччині для Захисників України

Кожна пожертвувана гривня може врятувати життя і здоров'я наших Воїнів, адже медичний пункт - це теж місце, де точиться своя боротьба. Боротьба за чиюсь долю.
переглядів: 364