7 ознак того, що у вас синдром "тітки"
1. "Тітці" більше за всіх треба. Саме такі жінки часто надокучають усім своїм контролем і баченнями. Вони часто псують батьківські збори своїми уточненнями та повчаннями (хоча часто це нікого не цікавить) скрізь показують свій авторитет - на роботі, вдома чи навіть на відпочинку.
2. Її цікавлять подробиці чужого особистого життя. І тут не важливо про кого йде мова. Їй треба знати, хто з ким живе, хто куди ходить і т.д.
3. "Тітка" підганяє усіх під свої стандарти. Вона краще за всіх знає, як треба жити і на 100% впевнена, що всі, хто дотримається цих норм будуть нормальними людьми. Особливо це відбивається на особистому житті її дітей.
4. Вона одягається тільки "жіночно" і поняття жіночності трактує по-своєму. Ніяких яскравих речей, "кумпель" на голові, ніякого зайвого макіяжу - усе, як кажуть, без іронії.
5. "Тітці" усі щось винні. Мова стосується не матеріальних благ, а швидше соціальних стосунків. Коротко кажучи, світ створений для того, щоб забезпечувати їй комфорт.
6. Вона найрозумніша і наймудріша. "Тітка" завжди дасть відповіді на ті запитання, на які інші жінки, - звичайно, не такі розумні, як вона, - важко відповісти. "Тітка" прекрасно знає, як цим жінкам потрібно жити. Вона завжди готова поділитися цінною порадою. Причому, безоплатно.
7. Вона ханжа. Розмова про інтимні стосунки до чортиків лякає "тітку". При цьому вона щиро вважає, що у хорошої жінки повинна бути дивовижна фігура: гарні груди, сідниці, тонка талія. Але користуватися цим не можна в жодному разі! Тільки, щоб було, руками не чіпати!
Насправді, синдром "тітки" - це психологічна залежність від своїх затертих принципів, якихось стереотипів, які часто притаманні старшим жінкам. Але ж така поведінка змушує відмовитися від життєвого щастя, незабутніх моментів, яскравих подій... Але чи потрібно це вам і вашим оточуючим?
Порада: у будь-якому віці не бійтеся бути яскравими, цікавими і щасливими, в першу чергу для себе.
Статті до теми:
Як впоратися з емоціями: поради арт-терапевтів
Чому жінки стають коханками?
Чи варто звертатися до "телефону довіри"
ознаки, синдром "тітки", жіноча психологія, еталон жінки, жінки
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 285
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 597
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 281
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 298
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 291