13.06.2020, 11:59

Красень - борщівник Сосновсього розростається у Рівному (+ФОТО)

Читачі ОГО продовжують фіксувати на фото розростання цього небезпечного шкідника, який добряче обживає навіть дитячі майданчики і парки.
Ось такий розлогий борщівник рівнянка сфотографувала 6 червня в парку "Хімік", що у мікрорайоні Ювілейний.Рівнянка знайшла зарості борщівника у Рівному за адресою вул. І. Франка, на приватному обійсті.Ще більше борщівника читачі помітили біля залізничного полотна:
"Ці пишні екземпляри ростуть на вул.Дворецькій, 91а, біля ж/д полотна", - йдеться у листі від читачів.

А ще рівнянка знайшла борщівник Сосновського на вулиці Мельника, 6, на дитячому майданчику.Нагадаємо, борщівник Сосновського розростається у Рівному.

Якщо ви знаєте, що десь поруч з вами росте борщівник Сосновського і хочете про це повідомити, то вам потрібно:

1. Зробити фото.
2. Написати електронний лист на адресу info@ogo.ua
3. В темі листа потрібно зазначити Борщівник Сосновсього.
4. В тексті листа напишіть, де саме ви помітили борщівник Сосновського, вкажіть точно вулицю та місто.
5. Якщо ви хочете, аби авторство фото було зазначене, окремо вкажіть про це у тексті листа: Автор фото і ім’я та прізвище. В іншому разі, якщо ім’я та прізвище не будуть зазначені, авторство фото не буде підписуватися.
6. Слід пам’ятати, що борщівник Соснвоського – рослина небезпечна, тож просимо Вас не підходити близько до рослини, не торкатися її голими руками або оголеними ділянками шкіри. Просимо дотримуватися правил безпеки і дбати про своє здоров’я.

Також на період карантину не забувайте про карантинні вимоги.

Гонорари за фото не виплачуються.

На основі Ваших фотографій буде сформована карта поширення борщівника Сосновського 2020 на Рівненщині.


Нагадаємо, рівнянка сфотографувала борщівник Сосновського як у фантастичних фільмах. На Рівненщині з борщівником Сосновсього також борються і науковці. Рівнянин зафіксував борщівник Сосновського у декількох районах міста. Хто і як має боротися з борщівником Сосновського на Рівненщині? Рівнянка сфотографувала борщівник Сосновського на центральній вулиці міста. Рівняни продовжують знаходити борщівник Сосновського. Борщівник Сосновського атакує Рівне. Рівне поволі заростає борщівником Сосновського. Міська влада Рівного серйозно взялася за знищення борщівника Сосновського.