Березне сказало «дякую»: у місті нагородили активних жителів (ФОТО)

У Березному з нагоди Дня міста відбулося вручення Почесних грамот міської ради жителям громади, які своєю працею та активною громадянською позицією роблять вагомий внесок у розвиток рідного краю. Про це повідомили у Березнівській міській раді.

Під час урочистостей відзнаки отримали люди різних професій, яких об’єднує любов до Березного та щоденна праця на благо громади.

Реклама

Серед них – освітяни, медики, працівники різних сфер, волонтери та активні мешканці міста.

У міській раді наголосили, що саме завдяки таким людям громада живе, розвивається та впевнено рухається вперед.

Реклама

«Різні за професіями, характерами, життєвими історіями, але об’єднані любов’ю до рідного Березного. Саме люди щодня творять наше місто: працюють, навчають, лікують, підтримують, розвивають, допомагають та роблять його кращим», – зазначили у міськраді.

Також у громаді подякували всім, хто своєю відповідальністю, відданістю та щоденною працею сприяє розвитку міста та його добробуту.

Завершуючи святкові заходи, жителям Березного побажали миру, добра, благополуччя та нових успіхів, а також привітали громаду з Днем міста.

Читайте також: 238 перемог за рік: школярі Острозької громади вразили результатами

 

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху