Комунальники кілька днів прибирають повалені дерева та гілля після сильного вітру, який пошкодив зелені зони міста.
Трест зеленого господарства веде роботи в посиленому режимі — прибирає дерева та відновлює зелені зони після негоди. Про це повідомляють у Рівненській міській раді.
Через сильні пориви вітру в місті постраждали численні дерева. Працівники Тресту зеленого господарства кілька днів зрізають та вивозять повалені стовбури і зламані гілки.
Роботи охоплюють різні частини міста. Комунальники відновлюють стан зелених зон у місцях, де негода завдала найбільших пошкоджень.
Роботи тривають у посиленому режимі.
Зазначимо, що через негоду в Україні загинули люди.








