Повалені дерева та зламані гілки: комунальники кілька днів розчищають Рівне після негоди (ФОТО)

Комунальники кілька днів прибирають повалені дерева та гілля після сильного вітру, який пошкодив зелені зони міста.

Трест зеленого господарства веде роботи в посиленому режимі — прибирає дерева та відновлює зелені зони після негоди. Про це повідомляють у Рівненській міській раді.

Через сильні пориви вітру в місті постраждали численні дерева. Працівники Тресту зеленого господарства кілька днів зрізають та вивозять повалені стовбури і зламані гілки.

Реклама

Роботи охоплюють різні частини міста. Комунальники відновлюють стан зелених зон у місцях, де негода завдала найбільших пошкоджень.

Роботи тривають у посиленому режимі.

Зазначимо, що через негоду в Україні загинули люди.

Реклама

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху