Генеральний штаб ЗСУ опублікував вечірнє зведення на 10 березня. За добу ворог завдав 3 ракетних та 74 авіаційних удари, здійснив 69 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Через терористичні атаки рашистів, на жаль, є поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали багатоповерхові та приватні будинки, а також інші об’єкти інфраструктури.
На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначені підрозділи збройних сил білорусі виконують завдання у прикордонних з Україною районах.
За повідомленням з Генерального штабу ЗСУ у мережі Фейсбук.
Нагадаємо, рашисти знову атакували дронами електропідстанції. В Україні будуть окремі загони засуджених: кого братимуть до війська?



