27.06.2020, 13:58

Рівнянин наштовхнувся на справжнього велета

І такі гіганти - далеко не новина у місті Рівному.
На справжнього велета натрапив мешканець Рівного. Такий велетенський борщівник Сосновського спокійненько росте на території 6 лінії гаражів гаражного кооперативу "Нафтовик".Нагадаємо, борщівник Сосновського розростається у Рівному.

Якщо ви знаєте, що десь поруч з вами росте борщівник Сосновського і хочете про це повідомити, то вам потрібно:

1. Зробити фото.
2. Написати електронний лист на адресу info@ogo.ua
3. В темі листа потрібно зазначити Борщівник Сосновсього.
4. В тексті листа напишіть, де саме ви помітили борщівник Сосновського, вкажіть точно вулицю та місто.
5. Якщо ви хочете, аби авторство фото було зазначене, окремо вкажіть про це у тексті листа: Автор фото і ім’я та прізвище. В іншому разі, якщо ім’я та прізвище не будуть зазначені, авторство фото не буде підписуватися.
6. Слід пам’ятати, що борщівник Сосновського – рослина небезпечна, тож просимо Вас не підходити близько до рослини, не торкатися її голими руками або оголеними ділянками шкіри. Просимо дотримуватися правил безпеки і дбати про своє здоров’я.

Також на період карантину не забувайте про карантинні вимоги.

Гонорари за фото не виплачуються.

На основі Ваших фотографій буде сформована карта поширення борщівника Сосновського 2020 на Рівненщині.


Нагадаємо, рівнянка сфотографувала борщівник Сосновського як у фантастичних фільмах. На Рівненщині з борщівником Сосновсього також борються і науковці. Рівнянин зафіксував борщівник Сосновського у декількох районах міста. Хто і як має боротися з борщівником Сосновського на Рівненщині? Рівнянка сфотографувала борщівник Сосновського на центральній вулиці міста. Рівняни продовжують знаходити борщівник Сосновського. Борщівник Сосновського атакує Рівне. Рівне поволі заростає борщівником Сосновського. Міська влада Рівного серйозно взялася за знищення борщівника Сосновського. Також красень - борщівник Сосновсього розростається у Рівному. Рівне: новий день, новий борщівник Сосновського. Цар-борщівник Сосновського знайшов рівнянин. Не лише цар-борщівник: рівнянин знайшов ще одну дуже потужну рослину. Рівнянин паркував машину, а знайшов борщівник Сосновського.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ