01.07.2022, 19:18

Які православні свята будуть у липні?

фото з pomisna.info

Православна церква України опублікувала список свят, які чекають на православних у другому літньому місяці.
Другий місяць календарного літа нагадає про важливі події та дати, а також про подвиги багатьох святих славних угодників Божих. Так, 7 липня відзначатимемо Різдво чесного і славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана. Також на цей день припадає вшанування пам’яті преподобних отців Іова та Феодосія Манявських, і за давньою благочестивою традицією у Хресто-Воздвиженський Манявський монастир, що на Прикарпатті, зберуться на спільну молитву віряни і паломники з різних куточків України.
Вшануванням 12 липня славних і всехвальних першоверховних апостолів Петра і Павла завершимо перший літній піст, Петрівку. А вже наступного дня відзначимо Собор славних і всехвальних 12-ох апостолів, найближчих учнів Господа нашого Ісуса Христа.

На кінець липня припадає теж кілька важливих подій. 24 липня згадуватимемо рівноапостольну княгиню Ольгу, першу правительку на Русі, що офіційно прийняла християнство. А 4 дні потому вшановуватимемо пам’ять її онука, святого рівноапостольного великого князя Володимира, якому ми завдячуємо остаточним утвердженням православної віри та ухваленням рішення визнати християнство державною релігією.

Цьогоріч 28 липня ми святкуватимемо вже 1034-у річницю хрещення княжої Київської держави, Руси-України.

Про це йдеться на офіційній сторінці ПЦУ у мережі Фейсбук

"І хоча світло Божої благодаті почало зігрівати душі наших прабатьків задовго до Володимирового хрещення, однак саме завдяки йому Київська держава стала християнською й таким чином ще у Х столітті долучилася до інших європейських країн!" - підкреслюється у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Що таке ектенія?

Православна Церква України: що таке іконоборство?


Православна церква України: навіщо потрібна патериця?


Як довго можна казати "Христос Воскрес"?

Що таке Святки?

Фреска: що це таке?
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ