28.03.2016, 22:00

Як зробити антицелюлітні обгортування в домашніх умовах

Пропонуємо кілька ефективних порад.
Проблема схуднення - одна з найбільш наболілих для багатьох жінок, особливо у весняний період, адже саме в цей час потрібно негайно починати підготовку свого тіла до літнього відпочинку.

Сьогодні нам пропонують масу способів, які допомагають схуднути і антицелюлітне обгортування - один з найефективніших.

Антицелюлітні обгортування- процедура, яку можна спокійно зробити у домашніх умовах. Все що Вам потрібно - це антицелюлітна суміш, харчова плівка та теплий плед або штани.

Антицелюлітну суміш зробити простіше простого. Інтернет пропонує сотні різноманітних рецептів на будь-який смак і гаманець. Ми зібрали для Вас найпопулярнішіз них:

1. Мед - найефективніший з усіх компонентів. Він здатен проникати у шкіру у виводити звідти токсини та сплювати жир. Але перш ніж використовувати мед, слід розтопити його (найзручніше на паровій бані) до кімнатної температури. До меду можна додати зелений чай, гірчицю, молоко або ефірні олії.

2. Какао або чорний натуральний шоколад. Візьміть приблизно 300 гр какао(в залежності від розмірів тіла) і змішайте його з теплою водою, а тоді нанесіть на проблемні зони. При бажані можна додати також корицю або ефірні олії цитрусових. Якщо Ви берете шоколад, то подібно меду розтопіть його на паровій бані.

БІЛЬШЕ РЕЦЕПТІВ

Статті до теми:

Як сон впливає на схуднення: висновки фахівців

Жіночий клуб рекомендує: ефективні способи схуднення від рівнянок

Вчені визначили найефективніший фрукт для схуднення

Рівнянки поділилися секретами схуднення на 20 кілограмів [+Фото]
Щасливе Рівне