09.07.2020, 14:45

У Рівному нищать борщівник Сосновського

Рівненські комунальники впродовж червня знищили 998 рослин борщівника Сосновського. Про це UA:Рівне повідомив заступник міського голови Віталій Герман.
Ще 10-го червня заступник мера на сторінці у Facebook закликав рівнян інформувати про те, де росте борщівник. За кілька днів там зібрались сотні адрес, допис перепостили тисячі людей.

Усю цю інформацію структуризували. За даними Віталія Германа, виявили загалом 240 локацій з борщівником, 78 з них уже ліквідували.

“Необхідно викорчувати і утилізувати, тому що від кореневої системи лишаються в землі маленькі корені і вони далі ростуть, тобто скошувати не можна. Екологи ще пропонують накривати викопану ямку агроволокном і таким чином говорять про те, що вже на тому місці ніколи не виросте борщівник. Наші комунальні служби зі скепсисом до цього відносяться, але давайте побачимо,” – додав Віталій Герман.

Про це повідомляють Рівняни.

Нагадаємо, борщівник Сосновського розростається у Рівному.

Якщо ви знаєте, що десь поруч з вами росте борщівник Сосновського і хочете про це повідомити, то вам потрібно:

1. Зробити фото.
2. Написати електронний лист на адресу info@ogo.ua
3. В темі листа потрібно зазначити Борщівник Сосновсього.
4. В тексті листа напишіть, де саме ви помітили борщівник Сосновського, вкажіть точно вулицю та місто.
5. Якщо ви хочете, аби авторство фото було зазначене, окремо вкажіть про це у тексті листа: Автор фото і ім’я та прізвище. В іншому разі, якщо ім’я та прізвище не будуть зазначені, авторство фото не буде підписуватися.
6. Слід пам’ятати, що борщівник Сосновського – рослина небезпечна, тож просимо Вас не підходити близько до рослини, не торкатися її голими руками або оголеними ділянками шкіри. Просимо дотримуватися правил безпеки і дбати про своє здоров’я.

Також на період карантину не забувайте про карантинні вимоги.

Гонорари за фото не виплачуються.

На основі Ваших фотографій буде сформована карта поширення борщівника Сосновського 2020 на Рівненщині.


Нагадаємо, рівнянка сфотографувала борщівник Сосновського як у фантастичних фільмах. На Рівненщині з борщівником Сосновсього також борються і науковці. Рівнянин зафіксував борщівник Сосновського у декількох районах міста. Хто і як має боротися з борщівником Сосновського на Рівненщині? Рівнянка сфотографувала борщівник Сосновського на центральній вулиці міста. Рівняни продовжують знаходити борщівник Сосновського. Борщівник Сосновського атакує Рівне. Рівне поволі заростає борщівником Сосновського. Міська влада Рівного серйозно взялася за знищення борщівника Сосновського. Також красень - борщівник Сосновсього розростається у Рівному. Рівне: новий день, новий борщівник Сосновського. Цар-борщівник Сосновського знайшов рівнянин. Не лише цар-борщівник: рівнянин знайшов ще одну дуже потужну рослину. Рівнянин паркував машину, а знайшов борщівник Сосновського. Рівнянин наштовхнувся на справжнього велета
Щасливе Рівне