Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • Вперше в Україні - унікальні розробки бренду Audient!

Вперше в Україні - унікальні розробки бренду Audient!

Професійне музичне обладнання британського бренду Audient вже обрали студії звукозапису зі світовим ім’ям - Abbey Road Studios, Pete Townshend's Eel Pie Studios, House of Blues і багато інших. Відтепер ексклюзивні розробки бренду доступні й в Україні!


Бренд Audient з’явився у Британії 1997 року, однак ще за багато років до його створення засновники Девід Дерден і Гаретт Девіс ретельно працювали над розробками, не боялися експериментувати і здійснювати нові відкриття в індустрії професійної аудіотехніки.

Цікавинки бренду Audient - ексклюзивно в Soundmag!


Audient iD14 - аудіоінтерфейс нового покоління!Audient iD14 - це звуковий аудіоінтерфейс, обладнаний двома преміальними мікрофонними підсилювачами з новітньою технологією перетворювача від Burr Brown, зручною системою керування налаштуваннями в стилі студійної консолі й революційним ScrollControl. Універсальний функціонал, максимально зручний у користуванні, а також компактний і неймовірно витончений дизайн, - ця модель умить стане основою вашої студії!

Audient Nero - інноваційний моніторний контроллер для всієї студії!

Контроллер Audient Nero - дуже зручний і розумний спосіб контролю джерел аудіо. Модель обладнана технологією Precision Matched Attenuation, що дає змогу досягти ідеального балансу лівого і правого каналів вашого стереосигналу. Кнопки Smart Touchpoints допоможуть вам легко налаштувати робочий процес відповідно до ваших потреб, а консольний контроль і вбудований мікрофон із функцією зворотного зв’язку дадуть вам змогу легко керувати всією студією.

Ці й інші фаворити бренду Audient ви маєте змогу придбати ексклюзивно в магазині професійної аудіотехніки Soundmag, а в салонах магазину ви маєте нагоду самі “спробувати” техніку і почути, як вона звучить.

Першоджерело: https://soundmag.ua/
Переглядів: 1294

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного