Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • В Одесі створили сайт з нерухомістю від власників GetHom

В Одесі створили сайт з нерухомістю від власників GetHom

В Одесі створили сайт з нерухомістю від власників GetHom.com. Власники квартир розміщують свої оголошення і їм телефонують покупці. Це дає змогу купити квартиру та іншу нерухомість від власника і не сплачувати комісію посередникам.

Так обидві сторони заощаджують кошти, купують дешевше, а продають дорожче. Звичайна комісія посередників в Одесі 5-6% від вартості квартири. Зазвичай її беруть з покупця нерухомості.

Але частіше покупці намагаються зменшити ціну об'єкту на суму комісії рієлтора. Тому сервіс GetHom допомагає і покупцям продавцям.


Як перевірити квартиру перед купівлею


Є одна важлива умова для безпечних покупок квартири. Це юридична перевірка об'єкту нерухомості перед купівлею.

Важливо запам'ятати – посередники це продавці товару. Їх основна мета – продаж об'єкту нерухомості та пошук покупців. Вони не перевіряють об'єкти та слабо в цьому розуміються.

Нотаріус – займається лише переоформленням нерухомості й не займається перевіркою ймовірних ризиків після купівлі. Він перевіряє квартиру тільки по реєстрах на арешти, щоб її можливо було переоформити. Якщо усі документи є у наявності, то квартиру можливо переоформити на нового покупця.

Але проблемні моменти можуть бути в дорученнях, договорах дарування, спадщини тощо. Після цього можливі суди с минулими власниками. Не вся нерухомість однаково безпечна. Тому, як і забудовників, усі об'єкти нерухомості обов'язково потрібно перевіряти перед купівлею, щоб уникнути ризиків.

Тому засновники сервісу пропонують послуги юристів з нерухомості для супроводу угод та безпеки користувачів. Це ваша гарантія юридичної безпеки та економія грошей. Послуги юристів з нерухомості коштують зовсім недорого, але допоможуть купити безпроблемний об'єкт.

Ціни на перевірку квартир та іншої нерухомості ви можете знайти на сайті GetHom. Вони перевіряють нерухомість та супроводжують угоди по всій Україні в режимі онлайн. Тому рекомендуємо звертатись, якщо хочете безпечно купити, чи продати своє житло.
Переглядів: 1421

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного