Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • 10 всеукраїнських автопрем’єр, що схвилюють ринок цього літа

10 всеукраїнських автопрем’єр, що схвилюють ринок цього літа

Наступного тижня стартує новий автомобільний проект від компанії «Богдан-Авто Холдинг» – «Літо яскравих прем'єр». В рамках заходу, всеукраїнська дилерська мережа презентує 10 автоновинок, які створять нову хвилю продажів на автомобільному ринку країни.
Літній сезон автомобільних прем'єр і спеціальних пропозицій буде діяти в автоцентрах дилерської мережі «Богдан-Авто Холдинг» з 14 липня по 31 серпня.

Автоцентр «БОГДАН-АВТО РІВНЕ», що на Млинівській, 3А, запрошує всіх рівнян стати учасниками фестивалю яскравих авто новинок у місті Рівне!

В рамках проекту «Літо яскравих прем'єр», всіх відвідувачів автоцентру очікують:
- знайомство з новинками брендів Hyundai, JAC, Great Wall та Uz-Daewoo;
- динамічні тест-драйви;
- вигідні умови придбання, кредитування та страхування автомобілів;
- а також інші цікавинки та сюрпризи!

Насолоджуйтесь атмосферою літнього автодрайву!

Слідкуйте за подальшими новинами проекту «Літо яскравих прем'єр» на офіційному сайті компанії: http://bogdanauto.com.ua/bogdan-auto/stocks/leto-yarkih-premer/ та в соц. мережах Facebook і Vkontakte

Страховим партнером проекту виступає страхова компанія «КРАЇНА».

Про проект:
«Літо яскравих прем'єр» - це фестиваль автомобільних новинок 2014 у найгарячіший сезон року. В рамках заходу всі бажаючі зможуть ознайомитись з яскравими автопрем'єрами цього літа, взяти участь у тест-драйві нових моделей, а також скористатися вигідними умовами придбання, кредитування та страхування автомобілів. У проекті приймають участь автомобілі брендів Hyundai, JAC, Great Wall і Uz-Daewoo. Проект буде проходити в період з 14 липня по 31 серпня 2014 року в дилерських центрах мережі «Богдан-Авто Холдинг» по всій території України. Організатор проекту - Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг». Страховий партнер заходу - СК «КРАЇНА». Більше інформації про захід на сайті: www.bogdanauto.com.ua

Організатор:
Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. В структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські підприємства по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Bogdan, Skoda, Citroen, Subaru, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai і автобусів Богдан. Приєднуйтесь до офіційних соц. мереж «Богдан-Авто Холдинг» в Facebook та VkontakteТОВ «БОГДАН-АВТО РІВНЕ» - офіційний автоцентр національного автодилера «Богдан-Авто Холдинг» у м. Рівне.

Адреса:
м. Рівне, вул. Млинівська, 3А

Телефон:
(0362) 64-98-00 /01 /02 /03
(067) 24-68-067

Графік роботи:
Пн-Пт: 9:00–18:00
Сб: 9:00–17:00
Нд: 10:00–15:00
Переглядів: 4277

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного