Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • У Києві стартував міжнародний конкурс молодих дизайнерів одягу та аксесуарів New Fashion Zone

У Києві стартував міжнародний конкурс молодих дизайнерів одягу та аксесуарів New Fashion Zone

У Києві стартував міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone, основна мета якого – відкрити нові обличчя в світі моди і показати світові талановитих, прогресивних, креативних дизайнерів з оригінальними, якісними ідеями.
«New Fashion Zone – це соціальна платформа, завданням якої є розвиток легкої промисловості та масштабування успішних бізнес-моделей в Україні і світі під лейбою «made in Ukraine».

"Ми хочемо, щоб у нашій країні з'явилися свої strong fashion brands. Конкурс молодих дизайнерів NFZ – це перший крок до реалізації нашої стратегії, до роботи над яким наша команда залучає найкращих експертів та бізнес - практиків світу моди, стилю, сфери рітейлу, професійних баєрів, маркетологів та бізнес-аналітиків з усього світу», – розповідає Марія Терехова, автор ідеї та продюсер конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone.

Участь у конкурсі може взяти кожен, у кого є яскраві і продумані ідеї, величезне бажання рости і розвиватися! Заявки приймаються до 01 жовтня 2015 року.

Конкурс складається з трьох етапів: І-й етап (до 01 жовтня 2015 року) – попередній відбір за ескізами, на якому журі відбирає найбільш вдалі ескізи моделей; ІІ-й етап (10 жовтня 2015 року) – кастинг, під час якого кожен учасник надає два готових образи. ІІІ-й етап (26 листопада 2015 року) – фінал конкурсу. Журі оцінює колекцію з 10 готових луків. У фіналі конкурсу відбудеться великий Гала-концерт з демонстрацією моделей переможців і членів журі New Fashion Zone.

Журі обиратиме переможця в кожній з шести номінацій конкурсу - одяг pret-a-porte; вечірня мода; діловий одяг; not for models (48-52 – M-L); костюми для кіно і кліпів; взуття та аксесуари. У журі конкурсу запрошені українські та європейські дизайнери на чолі журі – британський дизайнер, улюбленець Lady Gaga, – Marko Mitanovski.

Принциповою відмінністю конкурсу New Fashion Zone від вже існуючих проектів, є глобальний підхід до розвитку нового бренду, підтримка учасників на всіх етапах становлення. Такий підхід вплинув на вибір основних призів, серед них можна виділити: гранд від організаторів конкурсу на пошиття колекції в розмірній лінійці; PR та маркетингове супроводження колекцій переможців; організація збуту в бутіках і шоу-румах України та Європи; стажування у кращих українських дизайнерів; зйомка лукбука колекції талановитими фотографами і т. д.

Детальніше про умови та етапи конкурсу на http://newfashion.zone/
Переглядів: 4002

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного