Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • Житловий будинок "Шоколад" — якісне житло для комфортного життя

Житловий будинок "Шоколад" — якісне житло для комфортного життя

Власна квартира – це завжди привід для радості її господарів, особливо якщо це довгоочікуване житло, розташоване в чудовому кварталі.
Житловий будинок "Шоколад" будується за новітніми технологіями будівництва, з використанням сучасних матеріалів, утеплювачів, шумо- та гідроізоляцій, що дозволить мешканцям надалі економити на витраті тепла, води й електрики. Враховуючи прогресуюче зростання комунальних тарифів, ці переваги не будуть зайвими.

Вневнено можна розраховувати на справну роботу всіх систем – від ліфтів до проводки і каналізації.

Ціна – теж перевага первинного ринку, адже вартість квадратного метра, як правило, істотно нижча "вторинки". Наша ціна не тільки вас задовольнить, але й здивує, оскільки є найпривабливішою на ринку міста.Купівля квартири – подія значуща.

Розглянемо декілька позитивних сторін на користь нашої новобудови.

Однією з основних переваг є той фактор, що будь-яка квартира в нашому будинку нова, вільна, ніким не обжита, тому і претензій з боку колишніх мешканців просто не виникне. Виходячи з цього, з приводу своїх прав власності покупці можуть бути абсолютно спокійні.Також, головним достоїнством вважаємо фактор експлуатації: мало того, що нові квартири та комерційна нерухомість тільки починають свій термін життя, так ще й тривалість експлуатації їх набагато вища, ніж в раніше побудованих будівлях.

Ще однією особливістю є якість і рівень комфорту. Для затишку: зручне планування, оптимальні площі кімнат, великі кухні й коридори. Для комфорту: тепло та звуко­ізоляцію гарантують вам пластикові вікна, технологічні комунікації, а для натхнення: прекрасний краєвид з вікон.

Будинок має внутрішній двір, що буде заповнений дитячими майданчиками, ігровими зонами та місцями для відпочинку, що допоможуть організувати власне дозвілля, не покидаючи межі масиву.Житловий будинок "Шоколад" розміщений при центральній дорозі міста, у зручному для проживання районі.

А якщо у вас є мрія розпочати власний бізнес, то і в цьому ми зможемо допомогти. Адже пропонуємо придбати вам комерційну нерухомість для втілення своїх ідей та бажань. Монолітні конструкції житлового комплексу дозволяють вільне планування торгових площ. Відкриття нового супермаркету та низки магазинів задовольнить потребу жителів і дозволить охопити більшу кількість клієнтів.

Житловий будинок "Шоколад",
м. Рівне, вул. Соборна, 285
Центр продажу:
м. Рівне, вул. Міцкевича, 32
(Офісний центр готелю "Мир"), 31 кабінет.
тел.: +38 (098) 556 07 27
+38 (066) 505 47 51
+38 (0362) 46 07 46Переглядів: 5805

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного