Ми у Facebook

Як працює сироп від нежитю для дітей?

Нежить у дитини – це часта проблема, з якою стикаються батьки. Риніт виникає у дітей набагато частіше, ніж у дорослих. Дитина із закладеним носом та соплями стає більш нервовою, дратівливою, не може нормально спати та грати.
Тому батьки всіма силами прагнуть якомога швидше позбутися від цього неприємного захворювання. У хід йдуть краплі, промивання, мазі – все це допомагає полегшити стан і симптоми. А ось ефективно боротися з інфекцією зсередини допоможе сироп від нежитю для дітей Синупрет.

У чому особливість сиропу від нежитю?


Синупрет сироп – це фармакологічний препарат, який підходить для лікування нежитю у дітей від 2 років. Сироп має натуральний склад на основі витяжки з п'яти трав: горечавки, бузини, щавлю, первоцвіту та вербени. Завдяки безпечній рослинній основі сироп має комплексну дію на організм дитини та сприяє швидкому одужанню.

Саме сироп є найзручнішою фармакологічною формою препарату для дітей. Дитина з більшою охотою вип'є його, ніж буде терпіти краплі та мазі, що не завжди приємно пахнуть. Сироп має приємну консистенцію і солодкий смак, дитина без примх проковтує його. Натуральний склад обкладає цілющим впливом на організм, а саме:

• має протизапальний ефект;
• сприяє поліпшенню роботи залоз, які виводять слиз;
• допомагає боротися з вірусами та бактеріями;
• покращує загальний стан за рахунок протинабрякової дії;
• допомагає прискорити одужання і запобігти ускладнення риніту.

Переваги препаратів від нежитю на травах


Сироп від риніту для дітей на основі натуральних рослинних компонентів, крім судинозвужувального ефекту, має також протизапальну, антисептичну та спазмолітичну дію. Головна перевага такого препарату – відсутність звикання. Краплі в ніс часто призводять до залежності та погіршення стану слизових оболонок. Сироп же приймається всередину, тому подібних побічних ефектів не виникає.

Сиропи дозволені для лікування дітей з раннього віку. Їх застосування не шкідливе для організму. Єдине, на що потрібно звернути увагу батькам, щоб у дитини не було алергії на компоненти препарату. Як і будь-який натуральний лікарський засіб на рослинній основі, він може викликати алергічну реакцію та ускладнити перебіг захворювання. Якщо ж алергії немає, можна сміливо включати сироп від нежитю в комплексне лікування.Переглядів: 684

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного