Ми у Facebook

Oilap

Міжнародна компанія Oilap виходить на американський ринок.
Протягом тривалого часу компанія Oilap зарекомендувала себе як надійний постачальник олій для багатьох стратегічних та великих підприємств, серед яких найбільші агрохолдинги, порти України, мережі роздрібних супермаркетів та СТО.Підтвердженням сталого попиту на моторну олію високої якості серед власників автомобілів може бути існуюча найбільша в Україні мережа фірмових пунктів заміни олії Oilap, яка активно розвивається за підтримки материнської корпорації.

Враховуючи, що наше підприємство безпосередньо імпортує продукцію з провідних заводів виробника, а також власний логістичний комплекс, на сьогодні ми можемо запропонувати одну з конкурентних цін на ринку моторних масел. Компанія Oilap докладає максимум зусиль для збільшення популярності продукції ТМ Oilap по всьому світу, бере участь у різноманітних виставках та галузевих семінарах.

Основна місія компанії Oilap – це вирішення економічних завдань, охорони навколишнього середовища та завдань соціального розвитку. Надаючи при цьому найкращі послуги та сервіс для споживачів мастильних матеріалів Oilap.

Ми пропонуємо високоякісні мастильні матеріали Oilap, а також різноманітні програми для промислового та аграрного сектору, спектру послуг, орієнтованих на додатковий прибуток для Вашого бізнесу.
Переглядів: 991

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного