Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • Контрреволюція проти Майдану та громади Рівненщини

Контрреволюція проти Майдану та громади Рівненщини

Рівненська обласна організація ВО «Батьківщина» обурена ганебними діями Михайла Кириллова – голови Рівненської обласної ради і трактує їх як політичну зраду – виборців, Майдану і всієї громади Рівненської області.
Кулуарно, за спиною громадськості, Рівненського Майдану та однопартійців Кириллов – під дудку Василя Берташа та його оточення – сформував антидемократичну коаліцію в обласній раді, яка об’єднала депутатів від «Партії Регіонів» та їх політичних попутників.

Учора ця антидемократична кліка з числа депутатів, які є втіленням зради та догідництва, провела призначення заступників голови обласної ради.

Зокрема, першим заступником голови Рівненської обласної ради було обрано сумнозвісного Олександра Данильчука, якому на Рівненщині за тягу до нечесно набутих розкошів та відпочинку вже давно дали прізвисько «Цар». Іншим заступником п. Кириллова обрано Степана Павлюка, який є типовим представником противсіхів-зрадників, яких щедро наплодило політичне середовище Віктора Ющенка.

Тепер ці кадри очолюють обласну раду, а сам Кириллов заявив про вихід з партії «Батьківщина».

Фактично, ми є свідками свідомого демаршу колишнього представника партії «Фронт Змін» Кириллова, який на плечах Майдану, опозиційних партій, громадських організацій став головою обласної ради, отримавши наказ виборців сформувати «народно-демократичну більшість», але, замість того – під крилом і за вказівкою місцевих регіоналів – здійснив корупційний переворот, зафіксувавши на Рівненщині повернення до влади регіональної кліки Януковича.

Майбутнє цього політичного зрадника зрозуміле: зрада потрібна ворогові, зрадники – нікому. Кириллов як слухняна маріонетка регіоналів буде викинутий на політичний смітник ганьби і забуття.

Тим часом фракція партії «Батьківщина» в Рівненській обласній раді заявляє про свій перехід в опозицію до встановленої регіональної кліки і закликає громаду Рівненщини зробити все, аби відсторонити зрадників і корупціонерів від влади.


Рівненська обласна організація ВО «Батьківщина»
Переглядів: 4106

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного