Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • В Україні поширюється світова традиція прокату автомобілів

В Україні поширюється світова традиція прокату автомобілів

Не завжди можна скористатися власним авто (ба більше, воно зараз є далеко не у всіх), тож можна постати проблема, де знайти необхідний транспортний засіб. В світі давно користуються зручною послугою оренди автомобіля за допомогою спеціальних сервісів.
Однією із провідних фірм у цій царині є Укр-Прокат. Уся необхідна інформація доступна за посиланням: https://ukr-prokat.com/kontakti.html.

Чим вигідний прокат автомобілів?


Може виникнути питання: навіщо платити за авто на прокат, якщо сервісів з виклику таксі нині існує безліч? Або скажімо, можна домовитися з родичами, друзями або сусідами і позичити автомобіль у них на деякий час? Проте слід зазначити, що перший варіант найзручніший для короткотривалих мандрівок, а другий – взагалі може «провалитися», адже свою «ластівку» можуть відмовитися давати в чужі руки. Якщо вам потрібне авто для довготривалих подорожей на далекі відстані, якщо маєте потребу в користуванні авто протягом кількох днів – тоді краще звернутися в фірму, яка здає авто на прокат, адже це і зручніше, і простіше, і дешевше. І зберігає стосунки з оточуючими.


УкрПрокат – надійний партнер для оренди авто


Саме Укр-Прокат пропонує найрізноманітніші марки авто за помірними цінами. Можна винайняти машину в ціновому діапазоні від 14 до 298 євро – залежно від марки, а також від періоду прокату. Фірма пропонує автомобілі на всі випадки життя – від пересування по місту до мандрівки далеко на природу з важкодоступними дорогами, адже можна взяти напрокат навіть джип. Між іншим, можна спробувати себе за кермом таких відомих марок як, наприклад, BMW X5 M.

Важливо наголосити, що на сайті Укр-Прокату доступна можливість бронювання автомобіля: достатньо лише заповнити спеціальну форму, вказавши свої дані, а також куди і коли слід подати обраний транспорт. При чому, вас може супроводжувати і додатковий водій. Звісно ж, можна замовити особливі послуги - наявність дитячого автокрісла чи зарядного або тримача для вашого телефону, якщо у цьому є така необхідність.


Усе для бізнесу


Особливим напрямком у роботі Укр-Прокату – надання в прокат авто для бізнесових потреб. Ви можете його винайняти для будь-яких цілей: від зустрічі особливих клієнтів до автосупроводу на корпоративні заходи. Ви одразу отримаєте дороговартісну машину зі страховкою, належним технічним оглядом та можливістю заміни в разі ДТП чи поломок. А ще можна розраховувати на цілодобову підтримку фахівців організації.

Необхідна інформація про умови прокату автомобілів, а також перелік наявних моделей доступна на офіційній сторінці фірми – ukr-prokat.com.
Переглядів: 1193

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного