Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • Мережа «ОККО» відкрила свій 40-й ресторан - Pasta Mia в Сарнах

Мережа «ОККО» відкрила свій 40-й ресторан - Pasta Mia в Сарнах

8 серпня на АЗК «ОККО» у місті Сарни (Рівненська область) відкрився новий ресторан, який спеціалізується на стравах класичної італійської кухні – Pasta Mia. Тепер у мережі АЗК «ОККО» під цим брендом працює 8 ресторанів, а також 32 – під брендом A la minute.
Новий заклад у Сарнах розрахований на 42 посадкових місця. Він є зручним пунктом харчування й відпочинку для водіїв, що прямують у напрямку польського кордону чи навпаки, оскільки розташований на Варшавській трасі. У меню – традиційна добірка страв з багатьох видів піци, пасти, салатів, супів, сезонних пропозицій, великого вибору десертів і напоїв. Для дітей передбачені особливе меню та м’яка дитяча зона з розвагами.

«Відкриття нового ресторану для нашої компанії - завжди відповідальний але хвилюючий крок, особливо в сьогоднішні часи, - каже Костянтин Смолій, керівник департаменту маркетингу ТОВ «Террін», що управляє ресторанним бізнесом «ОККО». – Але ми з оптимізмом дивимося в майбутнє і намагаємося розвиватися та вдосконалювати свої пропозиції. Сподіваємося, що належним чином відповімо очікуванням давніх клієнтів «ОККО». Водночас будемо раді сподобатися своєю кухнею та сервісом мешканцям Сарн та залучити їх до лав наших постійних відвідувачів».

Довідка
ПАТ «Концерн Галнафтогаз» є оператором мережі АЗК «ОККО» - однієї з найбільших автозаправних мереж в Україні , до складу якої нині входить понад 400 АЗК у всіх регіонах держави. ОККО - це також мережа магазинів, що налічує близько 390 магазинів при автозаправних комплексах. Окрім того, ОККО має найбільшу в Україні мережу закладів харчування в дорозі, яка працює під брендами A la minute, Pasta mia, Hot café.
Переглядів: 6178

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного