Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • Зустрічай новинки: ігри 2021 року, які не можна пропустити!

Зустрічай новинки: ігри 2021 року, які не можна пропустити!

2021 рік уже встиг нас потішити цікавими ігровими новинками, які стануть незабаром стануть світовою легендою. Новенькі ігри на Sony PS4 потішать неймовірним розгортанням сюжетів, неперевершеною графікою і несподіваними ефектами. Встигни спробувати!


2021 рік уже встиг нас потішити цікавими ігровими новинками, які стануть незабаром стануть світовою легендою. Новенькі ігри на Sony PS4 потішать неймовірним розгортанням сюжетів, неперевершеною графікою і несподіваними ефектами. Встигни придбати і спробувати!

Ігри 2021, які не залишаться поза увагою!


Resident Evil: Village
Давно хочеш полоскотати собі нерви? Новенька серія Resident Evil: Village із суперреалістичною графікою на базі RE - це справжня боротьба за виживання, адже за кожним кутом на тебе чекає щось несподіване! Головний герой - Ітон Вінтерз - оселяється у мирному новому місці разом із дружиною. Сім’я прагне забути жахи минулого і почати життя спочатку, але невдовзі капітан BSAA Кріс Редфілд руйнує їхній дім. Тепер дорога Ітона пролягає у самісіньке пекло, з якого він має не лише повернутися сам, а й забрати найцінніше…

Гра потішить вас цікавим і несподіваним (у прямому розумінні цього слова) сюжетом. Розвивайте нові бойові навички героя, поповнюйте його арсенал новітньою зброєю, навчіть його самостійно готувати собі ліки і виготовляти патрони. Хто сказав, що гра на виживання - це легко?

Outriders Europe
Нові незвідані планети, шалені перестрілки і непередбачувані сюжетні повороти, - гра Outriders Europe стане для вас справжньою подорожжю в яскравий і дивний світ. Ваш герой мусить вийти за межі Першого міста і вирушити на пошуки таємничого джерела сигналу. Ваш шлях лежить через прадавні ліси, підступні скелясті гори і безмежні пустелі. Гра потішить вас дивовижною картинкою і новими можливостями героїв.

Розробники Outriders Europe приготували для тебе ще один приємний бонус, - гру можна проходити як самостійно, так і вдвох чи навіть утрьох, тож це чудова нагода цікаво провести час із друзями!

Mass Effect: Legendary Edition
Іще одна новинка на Sony PS4 - гра Mass Effect: Legendary Edition. Вірніше, це продовження легендарної трилогії, де на тебе чекає ще більш дивовижний, насичений і деталізований всесвіт і просто неймовірні графічні деталі. Створи власного героя і пройди його шлях від самісінького початку і до незвіданих вершин.
Переглядів: 1308

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного