Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • Енергозбереження в домі починається з вікон

Енергозбереження в домі починається з вікон

Зростання тарифів на енергоносії змушує рівнян шукати способи їх економії. Але справжня економія не там, де мало споживається енергії, а там, де мало втрачається тепла. Як зазначають експерти, сучасні вікна на 20-25% зберігають витрати енергії на обігрів, що в кінцевому підсумку забезпечує чималу економію коштів.


Досить часто недосвідчена людина обирає вікна за ціною, нехтуючи питанням якості. Саме тому у цій статті ми розглянемо усі важливі аспекти вибору якісник вікон.

ЯК ОБИРАТИ ВІКНА?


Водночас, вибір металопластикового вікна для власної оселі, офісу чи магазину — справа серйозна. Вартість металопластикових вікон у великій мірі залежить від вартості якісних комплектуючих. Втім, якщо ви не знаєте, які пластикові вікна краще поставити, намагайтесь підійти до питання вибору найбільш раціонально, враховуючи всі параметри і можливі варіанти. У цьому вам допоможуть у салоні-магазині «Зодчий».

Наразі покупцям пропонують як більш дорожчі так і дешевші варіанти в залежності до потреб клієнта. Найчастіше в Україні використовується німецький та український профіль. Між тим, фахівці наголошують: насамперед якість вікна залежить від його збірки.

- Якщо вам говорять, що виробник вікна - Німеччина - це не зовсім вірно. Усі вікна збираються тут, в Україні, до нас лише завозиться профіль та комплектуючі. Серед українських виробників є чимало таких, які довели що їх товар якісний. Це великі заводи-виробники, де уся продукція ретельно перевіряться. Тож при виборі не варто піддаватись спокусі, і купувати вікна у сумнівних виробників, - розповідає директор магазину Валентина Круль.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ВЛАСТИВОСТІ ВІКНА


Насамперед, вікно повинне запобігати втраті тепла, яке виробляється у приміщенні.Умовно вся територія України розділена на кліматичні зони. Для того, щоб відповідати вимогам для I-ої зони, необхідно використовувати 5-ти камерний ПВХ-профіль, двокамерний енергозберігаючий склопакет із теплою дистанційною рамкою; для ІІ-ої зони – достатньо 3-х камерний ПВХ-профіль із однокамерним енергозберігаючим склопакетом. Нові житлові приміщення не можуть бути здані в експлуатацію, якщо віконні конструкції не відповідають вимогам теплозбереження.

ЯКИМ ПОВИННИЙ БУТИ ПРОФІЛЬ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН?


Спеціалісти радять починати вибір з профілів. У салоні-магазині «Зодчий» радять купувати профілі Rehau, Trocal, KBE. Вони є 3-ох, 4-ох і 5-ти камерні. В середині профілю розміщенні спеціальні камери. Чим їх більше, тим менша ймовірність промерзання, потрапляння в приміщення холоду. Наприклад, якщо це приміщення, де не опалюється, то вистачить і трикамерного варіанту. Якщо ви хочете зберегти тепло у будинку, то бажано поставити п‘ятикамерний профіль.Сталь в профілі повинна бути лише оцинкована, адже з часом на простій сталі обов’язково з`явиться іржа.

Також при виборі профілю ви повинні звернути увагу на такі критерії як: максимальна ширина склопакета, кількість повітряних камер, контурів ущільнення, звуко і теплоізоляцію.Обираючи вікно, приділіть увагу вибору фурнітури. Адже тільки з належною фурнітурою вікно буде герметичне. Від фурнітури вікна залежить також його якість і тривалість функціонування. На цей елемент вікна лягають основні механічні і динамічні навантаження у віконній конструкції.

ЩО ТАКЕ СКЛОПАКЕТ?


Не менш важливою складовою віконної конструкції є склопакет — це найважливіша частина металопластикового вікна. Він становить біля 70% всієї площі конструкції. Це окремий елемент вікна, що складається з кількох пластин скла герметично з`єднаних між собою через дистанційну рамку. Склопакет може бути однокамерний (2 скла) та двохкамерний (3 скла). Крім того бувають спеціальні енергозберігаючі склопакети, які підвищуть теплозбереження більш ніж в 1,5 разів в порівнянні із звичайним та сонцевідбиваючі, які використовуються для зменшення витрат на кондиціонування.ЩО ТАКЕ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ СКЛОПАКЕТИ?


Це різновидність скла, що розроблені спеціально для зменшення втрат тепла за рахунок теплового випромінювання. Для цього на скло наноситься спеціальне покриття, що пропускає сонячне проміння в приміщення та зменшує втрату тепла, отриманого від опалювальних пристроїв. Однокамерний склопакет, виготовлений з енергозберігаючого I-скла дає 64% економії тепловтрат в порівнянні із звичайним однокамерним склопакетом. Двохкамерний склопакет дає 47% економії тепловтрат та значно покращує звукоізоляцію.

ДОВГОВІЧНІСТЬ ВІКНА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПРАВИЛЬНОГО МОНТАЖУ


Окрім того, наголошують спеціалісти головне у енергозбереженні, не тільки правильно вибрати вікно, але й зробити якісний монтаж. Довговічність вікон на 50% залежить від правильного монтажу конструкцій.

Приміром, неякісно виконаний монтаж вікна є однією з причин, через яку тепло залишає ваш будинок. Нерівномірне заповнення піною між вікном та стіною, в подальшому, згубно позначаються на відкосах.

Недотримання технології монтажу може призвести до багатьох неприємних наслідків: перекосів вікна, тріщин скла, появи плісняви та ін. Тож, аби не допустити усього перерахованого, придбавши вікна не забудьте замовити їх встановлення у фахівців магазину "Зодчий".

[url]КУПУЙТЕ ВІКНА У ПРОФЕСІОНАЛІВ[/url]
У салоні-магазині «Зодчий» пропонують різноманітні рішення, аби зберегти тепло та правильно підібрати вікна до приміщення. Для того, аби обрати ваш варіант достатньо буде детально розповісти про приміщення та свої побажання, щоб отримати кілька варіантів втілення задуму від кваліфікованого фахівця.

- Справжні спеціалісти здатні передбачити потреби клієнта наперед й підказати, на чому можна заощадити, а на чому економити не варто. Таким чином наші клієнти можуть захистити себе від зайвих витрат, — пояснила директор магазину Валентина. - Все інше: особливості конфігурації, колір профілю, фурнітуру, вид склопакета — допоможе обрати фахівець у ході розмови з клієнтом. Тому найважливіша порада: купуйте продукцію у професіоналів — і ви зможете зберегти тепло у своїй домівці.

Зауважимо, що ще одним не менш важливим моментом в енергозбереженні є правильний вибір вхідних дверей. У магазині "Зодчий" представлені вхідні двері високої якості та за помірними цінами від виробників: Булат, Термопласт, Новый мир, Aplot. При виборі дверей, варто звертати увагу не лише на зовнішній вигляд, а й на їх технічні характеристики. Ці фактори якнайбільше допоможуть заощадити тепло та енергію.

І головне, в салоні магазину «Зодчий» ви отримуєте кваліфіковану консультацію менеджера та придбаєте товар високої якості. Це важливо, адже енергозберігаючі конструкції зберігають більше тепла взимку і дозволяють економити на опаленні.м. Рівне, вул. Черняка, 2 (навпроти АС "Чайка")
(0362) 24-56-47(096) 999-09-19(050) 435-37-03
zodchiy-dveri@ukr.net
zodchiy-dveri.com.ua


Автор: Оксана КРАВЕЦЬ
Переглядів: 10659

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного