Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • Компанія Сталь-М – це індивідуальне рішення в оздобленні дверей

Компанія Сталь-М – це індивідуальне рішення в оздобленні дверей

Компанія «Сталь-М» - це сучасне виробництво сертифікованих металевих протизламних, протипожежних дверей та сейфів, яке є безперечним лідером на ринку дверей України.

Для виготовлення всієї продукції під торговою маркою «Сталь-М» використовуються виключно якісні матеріали та комплектуючі.

Вхідні протизламні двері «Сталь-М» серійно комплектуються замком «MUL-T-LOCK» 3-х стороннього замикання, циліндрами «MUL-T-LOCK» та «ABLOY», захисною фурнітурою «ROSTEX» або «MUL-T-LOCK». Якщо поєднати вищезазначені матеріали та комплектуючі з роботою професійних майстрів компанії Сталь-М – то виходять якісні, надійні та естетично-гарні шедеври. В надійності воріт, люків, сейфів, дверей вже переконались тисячі задоволених покупців. Чотирнадцять років на ринку – це серйозний аргумент та доказ безперечного лідерства та гідної конкуренції закордонним виробникам.

Якщо розглянути більш детально конструктив дверей, то він виглядає саме так:

- В першу чергу двері виготовляються з двох листів металу – зовнішнього та внутрішнього, що суттєво відрізняє двері компанії Сталь-М від інших виробників.

- Усі двері, які виготовляє компанія комплектуються спеціальними протизламними замками, які фактично унеможливлюють спроби злому та підбору ключів. Також сам замок повинен мати додаткову захисну протизламну фурнітуру, а двері в районі замка мають бути додатково «підсилені». Наприклад в дверях компанії «Сталь-М» товщина заліза навколо замка втричі більша ніж товщина заліза дверей.

- Антизрізні штирі, які навіть в разі зрізання дверей з петель не дозволять їх відчинити.

Компанія «Сталь-М» на протязі п’яти років отримує перемогу та відповідний сертифікат на щорічному конкурсі «100 найкращих товарів України» на національному та регіональному рівнях у різних номінаціях.

Враховуючи збільшення квартирних пограбувань в Рівному, компанія-виробник свідомо подала на конкурс саме протизламні та протиударні двері, які в 2014р. на щорічному конкурсі «100 найкращих товарів України» вкотре здобули перемогу.

Комісія, яка проводила оцінку перевіряла не лише надійність, але й витривалість дверей, прийшла до одноголосного висновку, що двері компанії «Сталь-М» є справді найбільш надійними серед інших аналогів, що представлені сьогодні на ринку України.Дизайнерське ательє компанії щодня працює над розробкою нових унікальних художніх рішень на тему оздоблення дверей з використанням натурального дубу, кам’яного шпону, молдінгу, декоративного скла, патинування тощо. Для усіх бажаючих рівнян є унікальна можливість купити двері з оздобленням в національному стилі у вигляді «вишиванки». Унікальна пропозиція полягає в тому, що модель «Вишиванка» в перше з’явилась в Рівному, а згодом буде представлена в інших містах України.Фірмовий магазин Сталь-М запрошує усіх гостей та мешканців міста відвідати оновлену виставку дверей, ознайомитись з варіантами їх оздоблення, а найцікавіше – супер знижки від виробника до 35%.

Фірмовий магазин "Сталь-М"
вул.С.Крушельницької, 77
м. Рівне, 33023
тел./факс (0362) 63-74-84
тел. 096 630 69 03
Наш e-mail: (stalm_best@ukr.net)
Переглядів: 7570

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного