Ми у Facebook

Сарненський район

Зелений туризм у Сарненському районі.
Сарненська райдержадміністрація - 8(03655) 3-57-77, registersarny@ukr.net
Більше інформації про Сарненський район

Агросадиба «Гостинний двір»

Надія Максимівна
с.Констянтинівка,урочище Вовчі гори
Телефон:0509255448
Проживання (4 чол), відпочинок на лоні природи, екскурсії

Агросадиба «Над Случем"

Господарі: Анатолій Сергійович та Юлія Володимирівна Опалько
с. Кам'яне-Случанське,вул. 17 Вересня, 36
Телефон:0964260154
Поринути у чари дитинства, вмитися чистою росою і зустрінути схід Сонця, відпочити з вудкою біля тихої річки, відчути тишу сільської місцевості, ознайомитись з місцевими традиціями, скуштувати страв поліської кухні Вас гостинно запрошують господарі затишної оселі у мальовничому селі над Случем, розташованого за 25 км. від райцентру.
До Ваших послуг затишна кімната (3 чол.) для проживання сім’ї з дитиною. Харчування – натуральна домашня їжа. У господарстві є корова, свині, кролі, кури, бджолосім’я. Тож за бажанням, можна погодувати домашніх птахів та тварин, пригоститись медом, квартою свіжого молока та запашним домашнім хлібом, випеченим на черені.
Додаткові послуги для відпочиваючих: рибалка, плавання, верхова їзда, полювання.
Неподалеку розташована архітектурна пам’ятка – Свято-Василівський храм, який вражає своєю унікальністю, адже побудований спеціальним методом – зарізуванням брусків, тобто при його зведенні не було використано жодного цвяха.

Агросадиба «Домашній затишок»
Господар: Гольонко Ганна Ничипорівна
с.Бутейки, вул. Зелена, 9
Телефони:03655 48411, 0972048726
Тут Ви матимете змогу поринути у неповторну красу і перевагу сільського життя, відчути смак поліщуцьких страв за старовинними рецептами, скуштувати свіжоспеченого хліба, спробувати себе у веденні сільського господарства.

До послуг відпочиваючих 2 просторі кімнати у поліському стилі, баня. Любителів порибалити приваблюють річка Мельниця та великий ставок, в якому водиться багато щуки, карасів, окунів, іншої риби та раків. Недалеко від оселі на Вас чекає мішаний ліс, багатий грибами, лікарськими травами, ягодами чорниці, брусниці, ожини, малини.

Додаткові послуги для відпочиваючих: полювання, катання на бричці, санях (у зимову пору), майстер-клас автентичної вишивки.
Переглядів: 10717
купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Робота в Рівному