Ми у Facebook

Здолбунівський район

Зелений туризм Здолбунівського району
Здолбунівська райдержадміністрація: 0 (3652) 2-23-55
Контактна особа: Рева Святослав Вікторович
Більше інформації про Здолбунівський район


Філонюк Олександр Олексійович

с. Будераж
Телефон:0980728399
Проживання для 8 осіб в мальовничій місцевості харчування, приготування традиційних українських страв (на замовлення), відпочинок на березі Будеразького та Півчанського ставків, р. Збитинка, рибалка, збирання грибів, ягід.

Огородник Микола Сергійович
с. Дермань Друга
Телефон:0984685544
На базі садиби, якій півтора століття, дбайливими руками господаря створений етнографічний музей. У хатині традиційний для України інтер’єр — над входом полиці з мисками, глеками, горнятами. Праворуч — глиняна піч, у ній в казані запарюється чай. За піччю — ліжко, застелене ліжником. Навпроти печі — лава, поруч — стіл із частуваннями. Біля столу, на покутті, образ, у вишитому рушнику.
Біля садиби господар облаштував фітосад. Тут на грядці росте майже 100 видів цілющих рослин, навіть червона рута. Про кожну траву та її властивості пан Микола може розповідати багато і цікаво.
Тримає господар також і пасіку, тож туристи можуть як почути про цілющі властивості цього продукту так і придбати його.
Господар – народний майстер, тож для бажаючих проведе майстер-клас із лозо- та соломоплетіння, писанкарства.
Без поселення. Екскурсії - до 25 чол.
Обіди за домовленістю

«Яблунева казка»
Панащук Ніна Мефодіївна
с.Мала Мощаниця
Телефони:0502832980 (Олександр),0666530335 (Вячеслав Дементійович),0960849987
Проживання (3 ос.), екскурсії, організація рибальства, походи за грибами, ягодами, збирання лікарських рослин, катання на конях, відпочинок на березі річки, катання на човні. Харчування за домовленістю.

Гостина садиба «Зелений Дуб» Андрія Кардаша
Телефони:03652 24661, 050 5606315 093 4899003, 067 2846199. E-mail: kardash_and@rambler.ru
Гостина садиба «Зелений Дуб» знаходиться на невеликому мальовничому плато східних Кременецьких гір між верхньою і нижньою частиною села Зелений Дуб на півдні Рівненської області, на межі з Тернопільською областю на відстані 30-40 км від районних центрів Здолбунів, Остріг, Шумськ, Дубно та Кременець. З вікна садиби відкривається майже гірський краєвид, адже садиба знаходиться на території Національного парку «Дермансько-Острозький». Парк займає частину Малого Полісся, Кременецьких гір та Мізоцького кряжу, є особливою територією в лісовій зоні рівнинної частини України. Специфічність його історичного формування обумовила різноманітність та оригінальність ландшафтів, рослинного та тваринного світу. Це унікальне місце в Україні не лише з природної точки зору, це також своєрідний історико-культурний заповідник.

Двохповерхова будівля з природного каменю. З середини оздоблена деревом. На першому поверсі розміщена вітальня, на другому спальня, в цоколі кухня, котельна, душ та туалет, є холодильник. Одночасно можна розмістити 8 осіб. Територія біля 6 га огороджена сіткою. Для невибагливих туристів, які бажають відпочинку ближче до природи без особливого комфорту є можливість поставити намети, припаркувати автомобілі. Є можливість оглянути ферму, забави на свіжому повітрі (стрільба з лука, бадмінтон).
Переглядів: 19819
купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Робота в Рівному