Ми у Facebook

Тараканівський форт

Визначною історико-архітектурною пам’яткою кінця ХІХ ст. є Тараканівський форт, який був збудований за останнім словом військової техніки на той час.
Це бетонно-земляне укріплення, виконане з використанням цегли, цементу, чавунно-ливарних деталей. У центрі чотирикутного форту знаходилась двоповерхова казарма для господарських, складських і житлових приміщень гарнізону, який складався з артилерійської роти і штату коменданта, а також гарнізонна фортечна церква.
Форт-застава біля Дубна був збудований силами головного інженерного укріплення при військовому міністерстві Російської імперії.
На кінець XIX ст. Дубенський (Тараканівський) форт являв собою велике досягнення інженерної думки і був справжньою перлиною фортифікаційного мистецтва. Але після того, як він вже був повністю збудований, під час інспекції було виявлено, що його розташування не відповідає тим завданням, які перед ним ставились. Це означало, що мільйони царських карбованців Російської імперії були фактично поховані в землю. Через це форт вже на початку XX ст. був залишений росіянами і зайнятий австрійцями. Відбили його росіяни під час Брусиловського прориву 1916 р., хоча масованих боїв у форту не було і він майже не був на той час зруйнований. Набагато більш руйнівним виявився вплив часу і відсутність звичайного догляду...
Переглядів: 12674
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного